reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry wybór wózka

reklama
Wg. Producenta model trip wazy 7.4 kg chyba ze sam producent celowo zawyza wage swojego produktu ale raczej zwykla bywa odwrotnie.

Z ciekawości sprawdziłem i według strony inglesina.pl waga wózka to 6.6 kg. Z tym wózkiem mam praktycznie codziennie kontakt i na pewno nie waży powyżej 7 kg, bo w tym momencie stawałby się cięższy od maclarena xt, a tak w 100 procentach nie jest.


Pozdrawiam.
 
w takim razie model trip produkowany na usa musi miec inne parametry gdyz wymiary wagowe otrzymalam od samego producenta tego wozka. W przypadku maclarenow wiem ze sa to wozki identyczne zarowno w wersji europejskiej jak i amerykanskiej widac jednak ze Inglesina zrobila tu wyjatek i wypuscila dwa odrebne modele na poszczegolne kontynenty. Byc moze stelaz sie rozni czyms malo widocznym badz budka i to powoduje roznice wagowe.
 
przyszlo mi jeszcze jedno na mysl....byc moze nastapil blad przy konwertowaniu wagi w funtach na kilogramy? Wiadomo ze u nas wage oblicza sie jedynie na funty a Europa pomijajac wyspy uzywa kologramow. Zawsze zachodzi jakies prawdopodobientwo bledu przy przliczaniu tych dwoch wartosci.
 
Bardzo możliwe ze pomylono sie w przeliczeniu funtów na kg. Róznica jest jakies pół kilograma albo i więcej,więc to nie tak bardzo duzo.
 
reklama
Do góry