reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dofinansowanie procedury in vitro!

Dołączył(a)
15 Styczeń 2019
Postów
4
Szukacie dofinansowania do procedury in vitro?
Mamy dla was dobrą, noworoczną wiadomość. Mamy dodatkowe 5 miejsc w programie Czekając na Cud!
Nie zwlekajcie! Dzwońcie do: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo:) nr tel: 85 742 10 56. Lekarzem prowadzącym jest Dr Agnieszka Kuczyńska - uwielbiana i ceniona przez
48180379_339021163495951_6126887408861446144_n.jpg
Pacjentów.
 
reklama
O dofinansowaniu słyszałam ostatnio.. Chyba w Invikcie jest taka możliwość. Ale musicie się upewnić, bo nie wiem, czy to jeszcze nadal jest aktualne.
 
Czytałam, że wysokość dofinansowania zależy od miasta, w którym się starasz. W Warszawie ta kwota jest najwyższa :)Koleżanka mówiła mi, że Invicta pomaga w dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania. Im też przecież powinno na tym zależeć.
 
Cześć. @dariawicz - tak, w Invikcie jest możliwość skorzystania z dofinansowania. Sama właśnie się o nie staram. Jest kilka warunków, które musicie spełnić, ale prawdopodobieństwo "zakwalifikowania" się do programu jest wysokie. Każda klinika, która realizuje program, może objąć programem różną liczbę par. Najlepiej sprawdzić, która klinika w danym mieście dostała najwięcej punktów, czyli dofinansowań. Mojej znajomej rok temu udało się otrzymać dofinansowanie w Invikcie. Z tego co się orientuję, każde miasto ma trochę inne warunki dofinansowania. Warto poczytać na ich stronie internetowej
 
Cześć Kochane mam ogromny problem i potrzebuje waszej porady. Przybycień zakwalifikował nas do in vitro od 02.09 mamy zacząć szczepienia na mrl. Ale kwestia jest taka że mężowi wyszły bardzo źle badania nasienia- spadek ilości plemników o 90 mln. Przyczyną najprawdopodobniej są złe wyniki badań cholesterolu i wątroby, okazalo się do tego że ma miażdżyce. Przybycień zalecił konsultacje z urologiem ALE kazał traktować jego leczenie a starania jako 2 odzuelne sprawy i podejść teraz do zaplanowanych szczepień. Urolog natomiast radził poczekać z in vitro pół roku i podleczyć męża. Pisałam do Sachy powiedział że szczepienia działają od 3 do 6 miesięcy a decyzja należy do nas czy je robimy czy przekladamy. I nie wiem co mam robić i kogo słuchać, a do niedzieli muszę podjąć decyzję. Proszę POMÓŻCIE!
 
Probował ktoś skorzystać z oferty in vitro z dofinansowaniem w oddziale Wrocławia?

Słyszałam bardzo dobre opinie.
 
reklama
Cześć, ja się staram o takie dofinansowanie w Invikcie wlasnie w oddziale we Wrocławiu :) Procedura jest taka sama jak wszędzie. Teraz jest jeszcze dodatkowo ciekawa opcja skorzystania z programu trzech gwarancji. Moim zdaniem wychodzi bardzo korzystnie. Masz do wyboru cztery opcje, dwie z wykorzystaniem świeżych komórek dawczyni i dwie z wykorzystaniem mrożonych. W każdym z tych dwóch wariantów masz różne opcje jeśli chodzi o liczbę zarodków itd, różnią się między sobą ceną. W programie chodzi o to, że masz gwarantowany szybki dobór dawczyni, określoną liczbę zarodków i komórek. Polecam zapytać się o szczegóły lekarza i poczytać u nich na stronie. Może akurat podpasuje Ci ten program :)
 
Do góry