reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dokąd zmierzamy i czy się spotkamy?????

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
zakładam wątek :-) jak widac
ja nie mam planow, ale gdyby ktoras jechala w miejscowosci:
Stegna Jantar Katy Rybackie Krynica Morka(cos mi sie obilo o uszy ze Bata jedzie :-)) to moze udalo by mi sie wybrac :tak:
no i Trojmiasto
Martka z Toba koniecznie ;-)
 
reklama
No oczywiscie że sie spotkamy Izebelka

Ja tez siedze na miejscu, ale w wakacyjnym mieście, wiec jak na urlopie:-D:-D:-D Jak sie wybierzemy gdzies to morze na Kaszuby nad jeziorko..Garczyn? Gołubie?
Z Monika juz ugadane prawie, bo jadą do Władka:-)..strasznie sie cieszę...Padigg może sie teżwybierze w moje okolice?
...wszystkie was zapraszam nad morze....duzo jodu, świerze rześkie powietrze i MY..:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D
 
potwierdzam nasz wyjazd do Wladyslawowa, wyjezdzamy sobie 12 sierpnia w niedziele ! i na pewno tu i tam zachaczymy :-D

kurde,juz sie nie moge doczekac!a to jeszcze 2 miesiace!uuuu!

jedziemy na 8 dni, pokoje goscinne Sztorm,wydawje sie nam ok, placimy za pokoj z lazienka za dobe 100 zl,maja fajny plac zabaw,duzy wybieg dla mojego smyka

link:
W
 
od 1 lipca do 7 lipca będziemy wylegiwac sie w Krynicy Morskiej w pensjonacie LEW (mam szczęście, że pensjonat to interes rodzinny koleżanki z pracy i ze studiów):-)
tam też się zaręczyłam, wtedy jeszcze niemąż liczył na zaręczyny o zachodzie słońca, ale ono na złośc jakos niemrawo i bezbarwnie zachodziło;-)
 
Ale wam fajnie z tymi wyjazdami w to piekne lato......
Ja cale wakacje w domu/w pracy spędze...dopiero pażdziernik:wściekła/y::wściekła/y:

Martka, a ty sie gdzies udajesz na wakacje?? bo ty masz juz wyjatkowo fajnie i caly rok masz wakacje nad morzem:tak::tak::tak:
 
Raczej nie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:..moze jakis wypad nad jeziorko.......z reszta jeszcze nic nie wiem, do nie sie ludzie zjadą, wiec nie wiem czy czasu mi starczy na wczasowanie się:-(
 
Marta uwaga.. chyba na 80% przymnonalam meza aby do ciebie na kilka dni wpasc pod konic lipca.. Izabelka bedzesz musiala nas odwiedzic tez!!!!! dzieciaki mieliby niezla frajde:)
wiecie ze nigdy nie bylam w gdansku i okolicach strasznie chcialabym troche pozwiedzac i pokazac igorowi ogromna piaskownice

my mamy do morza 100km wiec krece meza aby pojechac na jeden dzien napewno jedzemy na zlot garbusow na poczatku lipca do dziwnowa:)
 
reklama
Witam dziewczyny .
My sie wybieramy całą rodzinką na śłowacje do uzdrowiska dokladniedo trencianskihc Teplic
Mam nadzieje ze nam sie spodoba ,jedziemy od 02.07 moze ktoras z was sie wybiera w tamte strony .
 
Do góry