reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

reklama
A co się stało??

Ja za to miałam dzisiaj ciężką noc. Najpierw usypiała 2 h a potem jak wstała o 4 na jedzenie to ani myslala znowu usnąć i znowu 2 h płaczu. Masakra.

Ale juz jest ok.

Teraz małe pranko i gotowanie.

wpadne póżniej
 
a co sie stanelo?? czemu tak?? oj jak mi przykro mamaczarusia calym sercem jestem z toba

misia84zg ja tez mialam ciezka nocke
mam nadzieje ze mala sobie odespala bo mi niebylo dane...
ehhh cizki dzionek
 
misia a córuni co zeby wychodza???? wspólczuje znam to:baffled: próbowalas w takich sytuacjach virbucolu N? zajeb..... sprawa max 30 min i malenstwo spi jak zaczarowane:rofl2:
mialam isc na tance pierwszy raz od czasu zajscia w ciaze wogóle sie odchamic odstresowac, odczarusiowac:-D ale niestety bratowa nie wypalila:baffled: a z opiekunka jeszcze mam obiekcje bo co zrobi czarek jak sie obudzi a tu zupelnie obca baba? a bratowa jednak zna-pewnie ja bym sie bardziej bala zostawic czarka z jakas "kobieta" nawet jesli bylaby matka to i tak pewnie stres:dry: nie mówiac o tym ze to po raz pierwszy....

teraz ok pogodzilam sie z sytuacja e tam

misia mam nadzieje ze sie juz wysypiasz:-) atati tobie tez przydalobysie troche snuuuuuuuu

misia ja zdjecia dodaje z albumu bb inaczej nie potrafie:errr: no wlasnie moglabys powrzucac troszke zdjec twojej ksiezniczki
pap dobrej nocki
a gdzie sie podzialy pozostale dziewczeta???
i jak ten placek nowosc ze sliwkami jestem ciekawa?
misia fotke sukienki poprosze albo nie poczekam za zdjeciem z chrztu :-D










 
Czesc dziewczynki.
My juz po chrzcinach. :-D Było miło :tak:
Córa była grzeczniunia jak nigdy. Cały dzień sie usmiechała.

mamoczarusia masz racje. dzisiaj zauwazyłam PIERWSZY ZABEK u mojej niuni. I wysłałam meza po virbucol ;-)
Szkoda ze tance nie wyszły:-( wiem jak to jest jak człowiek sie napali a nie wychodzi:wściekła/y:

Maja dzisiaj marudna przez cały dzien.:no: Teskni za diabełkiem:-D

A i z tym wysypianiem nie jest tak fajnie. budzi sie ok 2 i ok 6 i juz nie chce spac :-( mam nadzieje ze to jej minie.
 

Załączniki

  • P1050182.jpg
    P1050182.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 67
misia ONA JEST P R Z E S L I C Z N A!!!
i te duze oczeta!!! poprostu rewelacja!:rolleyes:

atati urodzilas czy co???:eek:
jak zdaze to pózniej napisze wiecej
picture10279.jpg

ciao:-)
 
hej dziewczeta :D
wybaczcie ze niepisalam ale mam totalnego lenia na wszystko... ehhh
wciaz z arbuzikiem chodze ale nie mam sil na nic..
misia jaka ona cudna!!! mala ksiezniczka doslownie :D a to ty??? sliczna z ciebie mamuska jest :DD fajnie ze chrzest sie udal :D odnosnie tego tematu czy do chrztu oboje rodzice musza miec bierzmowanie?? bo tak myslimy by zalatwic ta poki moja mami bedzie tutaj ale ksiaze nie jest bierzmowany... wiec nie wiem jak to wyglada...
czrus jest boski rowniez.. maly odkrywca.. ja mam malego buszmena co ostatnio wciaz sie wierci :Dd .. juz niedlugo bole mam coraz czesciej..
dzis ksiaze w domku moze sie masazu doczekam :DD
misia dostalas moje foty??
milego dzionka trzymajcie sie
 
e tam nie ma co gadac nawet tylko jedna osoba potrafi mnie tak w dolek wpedzic, dzisiaj juz lepiej ale dalej mi przykro...ale to tez minie
a ty czemu placzesz co???
wózeczek wypas:-) to ten model enjoy? a twój ksiaze wybral sie z misiem na spacer przetestowac wózek? hihihi i cikawa jestem czy wogóle ta folie przeciwdeszczowa uzywac bedziesz hihihi
dalej masz dzien lelocha?hihihi ciekawe okreslenie wyspalas sie wczoraj czy nie moglas?
a czarus od soboty chodzi sam! w koncu! giba sie jeszcze troche ale na czworaka juz nie chce woli na dwóch tylko musze mu chyba kask kupic:baffled:hihihi najgorzej tylko ze na dworzu sie ciska bo chce sam chodzic juz nie za raczke a go puscic jeszcze nie moge:eek:

agatulka25 i jak udala sie nowosc? ja teraz tylko robie sprawdzone przepisy za duzo razy juz sie przejechalam na takich nowinkach:-D

milego popoludnia dziewczeta papa
picture10025.bmp

ciasto sie udałooo pyszne było od teraz dobry przepis i z kazdym owocem go przetestuje( mam gruszki)

ja to zakręcona jestem na kilku wątkach pisze i nei wyrabiam pogadac w każdym:p
w domu ponownei siedze bo praca w sumie neie wypaliła w skzole w bufecie pracować miałam ale studentó tylu nei zebrali wiec mało grup jest i nei opłaca sie by szefowa komus płaciła
wiec na 5 wracam do starej pracy i tu tez bufet w szkole tam ludzi zawsze jest i oby przychodzili :))
wiec leniu****e w piątek dopiero ide na bank a w tyg to na tel mogę czekać
 
reklama
Do góry