reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

hej dziewczeta chyba nam atati dzis urodzi:-) pojechala o 12 (wody jej odeszly)i sie nie odzywa:happy: juz sie nie moge doczekac fotki fasolki:laugh2:
 
reklama
hej dziewczeta chyba nam atati dzis urodzi:-) pojechala o 12 (wody jej odeszly)i sie nie odzywa:happy: juz sie nie moge doczekac fotki fasolki:laugh2:

to czekamy na infoooo co i jak

agatulka przepis bym poprosila jak takie mniami:sorry2:

juz podsyłam stronkę z jakiej czerpałam przepis :pP
http://majanaboxing.blox.pl/2008/08/Ciasto-sliwkowe-z-kruszonka.html

jak przetestuje z gruszkami dam znać

rozchorowałąm sie porządnie piszę z łózeczka wypijam teraflu i oby pomogło
wespre sie jeszcze mlekiem z czosnkiem i herbatą z cytryna i oby udało się do piątku wyzdrowieć
 
jupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii podlaczylam sie na dziko w szpitalu by wam oznajmic dobre wiesci!!
fasolek okazal sie przystojnym panem wazacym 3.300 na swiat pzyszedl o 18.30 lokalnego czasu i jest mega slodki :DDD pPOROD BEZ ZNIECZULENIA!!!!!!!!!!!!
ja czuje sie dobrze ale rozpisze sie wiecej jutro jak juz z KRiSEM bedziemy w domciu
trzymajcie ise
 
jupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii podlaczylam sie na dziko w szpitalu by wam oznajmic dobre wiesci!!
fasolek okazal sie przystojnym panem wazacym 3.300 na swiat pzyszedl o 18.30 lokalnego czasu i jest mega slodki :DDD pPOROD BEZ ZNIECZULENIA!!!!!!!!!!!!
ja czuje sie dobrze ale rozpisze sie wiecej jutro jak juz z KRiSEM bedziemy w domciu
trzymajcie ise
Gratulacjeeeeeeeeeeeee i jakie piekne imię
 
reklama
Do góry