reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

tak na chwile poki moi mezczyzni spiochaja....
christian jest cudowny jakos sobie radzimy
ale mojego ksiecia chyba mi w spzitalu podmienili :DDD sprzata gotuje maluszka przewija i nie chce go zostawic w spokoju :DDD
ehhh jak cudnie
napisze pozniej bo naszlo mnie na porzadki ^^
 

Załączniki

  • DSC04291.jpg
    DSC04291.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 72
  • DSC04292.jpg
    DSC04292.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 61
reklama
jaki on slicznyyyyyyyyyy:rofl2::rofl2:a jaki malusiiiiiiiiiiiiii:happy::happy:

ehhhh kiedy to bylo...... hihihi
suuuuper ze twój ksieciunio tak sie do roboty zabiera, widac sluzy mu ojcostwo i przeszczesliwy jest a i ty nie bedziesz sie przemeczac i bedziesz mogla odespac te wszystkie nieprzespane nocki

dacie rade spoko luzik tymbardziej we dwoje a raczej we troje:rofl2: pozdrawiamy i slemy buziaki dla calej waszej trójki:happy:

czysty tata...
 
tak na chwile poki moi mezczyzni spiochaja....
christian jest cudowny jakos sobie radzimy
ale mojego ksiecia chyba mi w spzitalu podmienili :DDD sprzata gotuje maluszka przewija i nie chce go zostawic w spokoju :DDD
ehhh jak cudnie
napisze pozniej bo naszlo mnie na porzadki ^^

uuu JAKI SŁODKIIIIIIIIIIIIIIII jejku kiedy to było zaraz najmłodsze ma 3 latka
a jak tata pomaga kożystaj i pilnuj by mu to nie przeszło hehehehh
 
Prześliczna ta twoja kruszynka.
Takie malensto :*

A ty nie sprzataj tylko odpoczywaj. Bo póżniej ci tego zabraknie.
Ja tez jak wróciłam ze szpitala to zaraz sprzatałam i prałam. A mogłam głupia spać :-D

Buziaki i sciski dla twojego malenstwa i dlaciebie oczywiscie
 
jestem strasnie zmeczona malo spiocham wiec staram sie to odrabiac jak tylko mozliwe.. dlatego tak malo pisze ale musze sie zmusic by tu naskrobac pare slow.... moze jutro sie uda
 
jestem strasnie zmeczona malo spiocham wiec staram sie to odrabiac jak tylko mozliwe.. dlatego tak malo pisze ale musze sie zmusic by tu naskrobac pare slow.... moze jutro sie uda

odpoczywaj jak najwięcej na pogaduszi będzie czas teraz jestes maluszkowi potrzebna wyspana
ja zawsze spałąm z maluchami w prawdzie dom wygladał jak po huraganie ale ja byłam wyspana i miałam siły się maluszkiem zając a to ważne
dużo siły tobie życzę
 
hej dziewczeta co tam sluchac u was?? czemu tu tak cicho??
ostatnio nie mialam sily na nic ale juz dochodze do siebie. jestem mega szczesliwa moi mezczyzni sa naprawde kochani. christian duzo spiocha i budzi sie glownie na jedzonko. choc od wczoraj zaczyna byc bardziej aktywny!! to juz tydzien jak jest z nami... odpadl mu juz pepuszek a choc moj swiat stanol na glowie czuje sie naprawde wyjatkowo.
odnosnie porodu .. ....... nie ma gorszej sluzby zdrowia jak ta tutejsza!!! sam porod jakos znioslam bo mialam wsparcie ksiecia ale oj co sie dzialo przed porodem... nie chce nawet sobie przypominac. a po porodzie wyobrazcie sobie ze nikt mi w niczym nie pomogl. zadna z tych glupich cip nawet niepokazala mi jak mam maluszka do piersi przystawiac...ehhh bylo ciezko ale dalam rade. az sama siebie podziwiam :D
nie weim jak tego dokonalam....cdn
 
Witam sie juz po dwóch dniach pracy :)

Nie było zle. Ja czuje sie swietnie i wsród ludzi. O mała sie martwiłam ale jest dzielna i swietnie sobie radzi.
Ale sie chyba gdzies przeziebiła :-( Nie wiem czy to w złobku czy jak była na spacerze, bo mogła troche zmarznąć. Och... A oprócz tego żąbki i problem z kupą. A raczej z jej brakiem. Może macie jakieś sposoby??

Fajnie atati że sie odnajdujesz. Wsółczuje słuzby zdrowia/

Ja tylko w skrócie bo mężowi lece papu robi

Pozdrawiam
 
reklama
Witam
Dlaczego tu tak pusto???

Dawno mnie nie było ale juz jestem na zwolnieniu:-( Mała ma czerwone gardełko a i ja sie gdzies przeziebiłam. Ale zawsze jak mam @ to łapie jakies wirusy,

ciesze sie ze wróciłam do pracy. Odzyłam :-D

pozdrawiam i udzielac sie bo nie wiem co pisać :)
 
Do góry