reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

jestem Jolka ci Ruscy to sie zawsze wszedzie trzymaja moze i dlatego nikt im nie podskoczy;)?
Mieszkalam jakis czas w Niemczech i chyba najbardziej nastawieni do znajomosci sa Polacy, ktorzy przyjechali tam poraz pierwszy do pracy bo osiedlency juz tak nie.

Mam wielka prosbe do dziewczyn szczegolnie z Wawy lub niedalekich okolic jezeli sa tu takowe, potrzebna jest pomoc dla samotnej mamy z Wa-wy- w postaci ubranek po dzieciaczkach, zabawki itp akcesoria za symboliczna cene, bede bardzo wdzieczna za pomoc, dzidzius ma sie urodzic w marcu. Szczerze to jest mi przykro bo sama w ten sposob nie moge pomoc z racji tego gdzie mieszkam, gdyby znalazla sie pomocna duszyczka prosze o wiadomosc na priv albo przeslanie tej informacji zaprzyjaznionym mamusiom na forum mieszkajacym w Wawie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jolcia 100 lat :))))



Zdrowia, szczęścia i radości
wielkiej w życiu pomyślności
dużo radości mało złości,
bo to szkodzi twej piękności....
Abyś wszystko, co byś chciała,
Z wielką łatwością zdobywała,
Tego wszystkiego życzę Ci,
No i samych pogodnych dni.





 
Dziekuje Agatulka
Znajome dzisiaj wpadly a myslalam,ze nie beda wiedziec o moich urodzinach a wiedzialy :)
Zadnej impry nie bylo i nie bedzie...bo nie mam sily ani ochoty.
Ja bym najchetniej wyszla z domu...to bylby dla mnie idealny prezent i impra.
Jak mam szykowac zarelo i siedziec tylko i jesc i pic to ja dziekuje.

Moja mala pokazuje rozki...jak to czlowiek przy pierwszym dziecku nic nie wie...ja nie nosilam jej ,staralam sie nie przyzwyczaic jej do rak...a co ona teraz?? na chwile nie moge jej w kojec wsadzic z zabawkami bo jest wielki ryk i to taki jakby jej sie niewiadomo jaka krzywda dziala:szok:...teraz mam meza caly styczen i polowe lutego prawie w domu...i non stop albo ja albo on z nia jest -obok,bawimy sie ...tak ja wiem,ze dzieckiem trzeba sie zajmowac..ale jak maz pojdzie do pracy to co ja zrobie?? w czasie jak nie spi to nawet zapalic nie moge...bo ledwo wyjde z pokoju,straci mnie z pola widzenia i jest wrzask!
Jezu....a tak bardzo wlasnie TEGO chcialam uniknac....a....znowu w zyciu mi nie wyszlo...:-D nie..do smiechu to mi nie jest:angry:
Dosyc,ze w nocy sie budzi co godzine to jeszcze w ciagu dnia mam caly czas byc...zaczynam miec jej dosc:-:)zawstydzona/y: Ja sie naprawde nie nadaje na matke...i to nie jest tylko moje glupie gadanie...
Teraz sie wygadalam...:zawstydzona/y:
Dobranoc...dla kogo dobra to dobra-ja znowu sie nie wyspie buuu
 
Dziekuje Agatulka
Znajome dzisiaj wpadly a myslalam,ze nie beda wiedziec o moich urodzinach a wiedzialy :)
Zadnej impry nie bylo i nie bedzie...bo nie mam sily ani ochoty.
Ja bym najchetniej wyszla z domu...to bylby dla mnie idealny prezent i impra.
Jak mam szykowac zarelo i siedziec tylko i jesc i pic to ja dziekuje.

Moja mala pokazuje rozki...jak to czlowiek przy pierwszym dziecku nic nie wie...ja nie nosilam jej ,staralam sie nie przyzwyczaic jej do rak...a co ona teraz?? na chwile nie moge jej w kojec wsadzic z zabawkami bo jest wielki ryk i to taki jakby jej sie niewiadomo jaka krzywda dziala:szok:...teraz mam meza caly styczen i polowe lutego prawie w domu...i non stop albo ja albo on z nia jest -obok,bawimy sie ...tak ja wiem,ze dzieckiem trzeba sie zajmowac..ale jak maz pojdzie do pracy to co ja zrobie?? w czasie jak nie spi to nawet zapalic nie moge...bo ledwo wyjde z pokoju,straci mnie z pola widzenia i jest wrzask!
Jezu....a tak bardzo wlasnie TEGO chcialam uniknac....a....znowu w zyciu mi nie wyszlo...:-D nie..do smiechu to mi nie jest:angry:
Dosyc,ze w nocy sie budzi co godzine to jeszcze w ciagu dnia mam caly czas byc...zaczynam miec jej dosc:-:)zawstydzona/y: Ja sie naprawde nie nadaje na matke...i to nie jest tylko moje glupie gadanie...
Teraz sie wygadalam...:zawstydzona/y:
Dobranoc...dla kogo dobra to dobra-ja znowu sie nie wyspie buuu


kochana tulam ne nerwy to taki okres w jej życiu pamiętaj nei daj się zwariować będzie dobrze
i pamietaj nei mozesz nawet myślec ze nie nadajesz sie na matkę jestes dobra mama tylko przemęczoną to częste jak masz chłopa w domu wyjdz sama na spacer pomoze na pewno a jak małą chwilkę popłacze na prawdę nic jej sie nei stanei będzie z nią tata także dobry opiekun ona tez musi to zrozumiec trzymam kciuki
 
Jolka nic się nie martw to taki okres przjeściowy my też przez to przechodziliśmy to się chyba nazywa lęk separacyjny czy jakoś tak to taki czas że dziecko myśli że jak wychodzisz z pokoju to całkowicie znikasz:happy: nie bój żaby samo jej przejdzie tylko cierpliwości:tak: ja to nawet pod prysznic czasami go zabierałam jak chciałam się w spokoju wypluskać:-p minie na pewno a ty się nie stresuj i nie pisz że jesteś zła bo tak na pewno nie jest poprostu jesteś niewyspana i ci się udziela poddenerwownie, główka do góry samo przejdzie;-)

a u nas nuda:nerd: znowu sypie śnieg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a tak na marginesie ja sie do dzisiaj nie wysypiam ;-(
 
Cześć
Jolka nie martw się, nie denerwuj i nie wygaduj nam tu głupot, że nie nadajesz się na matke!:no::wściekła/y:

Powiem Ci, że każdy z nas ma takie chwile:tak:, że poprostu ma dość. Moja ma prawie 3,5 roku a ja czasem myślę, że oszaleje:-) Tak to jest z dzieciakami
 
HEJ

no to w wielkim skrucie.: mała juz taj nie choruje chociaz ostatnio złapała jakis kaszel i katar ale lekarka powiedziała ze nic jej nie jest. od dzisiaj rana ma jakies plamy i czerwone oczka.

bratowa poroniłoa najprawdopodobniej od tego ze była chora i kaszłała. ale sama z nioa nie gadałam

po moim miescie biega jakis zboczeniec, gwałciciel i jestem mega osra... i boje sie gdziekolwiek chodzic.

mało sie udzielam bo mała mi zajmuje troche czasu ciagłe musze ja pilnowac.

Wziełam sie za siebie i zaczełam chudnąć:-D

a teraz ide na dymka, bo niestety wróciłam do nałogu:-(

spijcie dobrze
 
Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy :tak:
Wczoraj ponarzekalam na mala a dzisiaj byla grzeczniutka :eek:
Ona to ma swoje jazdy...jeden dzien nie do zniesienia nastepny aniolek.
Ciekawe jaka bedzie noc...
Wczoraj moj M mial wache :-D ja spalam w goscinnym a on z mala w sypialni i rano do mnie gada,ze mala sie ani razu nie obudzila...:eek: ale ja mu nie wierze...chociaz z drugiej strony jakby sie obudzila to by sie darla bo chciala by smoka...ale moze sama go sobie do buzki wsadzila :confused2: bo M jej nie slyszy jak sie kreci ...uslyszal by gdyby sie darla.Bo tak to zazwyczaj jest-ona sie budzi i najpierw jest gadanie,gaworzenie,brykanie,przekrecanie sie ...ale jak jej sie znudzi to juz ryczy.Wiec nie wiem...moze rzeczywiscie sie nie budzila...

Justyna a powiedz mi co to jest ten Virbucol?? co to? jakies ziolowe,uspokajajace czy co?

Bylam dzisiaj na szczepieniu i klucha wazy 8 kg 150 gram.:sorry:
Wcale nie malo...lekarka do mnie gada,ze mam uwazac by gruba nie byla...
Teraz nie jest paczusiem...wyglada calkowicie normalnie,jak zwykly :-D bobas.
Wiec nie wiem jak mam ''uwazac''

Misia ja o tym gwalcicielu w TV slucham...:szok:
Tez bym sie bala z domu wyjsc :angry:

I tez sie wzielam za siebie i chudne...weiderika nawalam:-D
 
HEEL-VIBURCOL N CZOPKI 12 SZT.


HEEL GMBH
Cena: 21,98 PLN 21,72 PLN


HEEL-VIBURCOL N CZOPKI 12 SZT.

Działanie Viburcol N, złożony lek homeopatyczny w postaci czopków, jest stosowany u niemowląt i małych dzieci w stanach niepokoju przebiegających zarówno z gorączką, jak i bez gorączki. Preparat jest pomocny w przypadku bolesnego ząbkowania, kolek niemowlęcych, odczynów poszczepiennych, a także infekcji. Łagodzi rozdrażnienie i przywraca spokojny sen. Może być stosowany już od 1 dnia życia dziecka. Wskazania Stany niepokoju u niemowląt i małych dzieci, infekcje wirusowe (leczenie wspomagające), bolesne ząbkowanie. Dawkowanie W ostrych stanach włożyć 1 czopek do odbytu kilka razy dziennie. Po uzyskaniu poprawy 1 czopek 2-3 razy dziennie. U niemowląt od 1 dnia życia do 6 miesięcy maksymalnie 1 czopek 2 razy dziennie.
Produkt znaleziono w kategoriach:
Typ produktu: lek bez recepty Problem: gorączka , kolka , ząbkowanie Postać: czopki Producent: HEEL GMBH Dorośli i dzieci: dzieci Typ specjalny: homeopatia
Wskazania: Lek stosowany jest u niemowląt i małych dzieci w stanach niepokoju przebiegających zarówno z gorączką, jak i bez gorączki. Preparat jest pomocny w przypadku bolesnego ząbkowania, kolek niemowlęcych, odczynów poszczepiennych, a także infekcji. Łagodzi rozdrażnienie i przywraca spokojny sen.
Viburcol N czopki 12 szt.
hot.png



Napisane przez Anulka Odsłony: 2220
favorite.png
0
favorite_add.png




chyba nawet niemiecka produkcja to jest więc u ciebie dostępne ;-) jak szukałam w necie to niemieckie strony też wchodziły ale ja z niemieckiego to masakraaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki Justysia:-)
Lece zaraz do apteki o virbucol pytac :tak:
Nocka troche lepsza...pobudka o 24,1:30,2:00 ,4:00 ...i rano o 7:30.
 
Do góry