reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

Hej
Moja mala ma goraczke od wczoraj,bylam z nia u lekarza...krew pobrali z palca ale wszystko w porzadku,dostalam tylko czopki przeciwgoraczkowe i jak do jutra nie bedzie poprawy to mi lekarz swoj nr. komorki dal...
Nic nie chce jesc o piciu nie wspomne...w nocy budzila sie co godzine...ja dziekuje za takie zabkowanie...prawie caly dzien spi...przerwy robi na godzine- pol i znowu drzemka...wiec od razu wiem jaka bedzie noc ...help!!!
 
reklama
Jolka oby Maja w nocy dobrze spała, moja pzrze ząbkowanie tak jakos gładko przeszła, aż byliśmy w szoku
w niedz ide na chrzest-jestem chrzestną
 
Czesc dziewuchy :-p Co tu znowu taka cisza??
U mnie deszcz,szaro,buro i ponuro-nic sie nie chce...tymbardziej,ze kolejna nieprzespana noc za mna...
Justyna viburcol nie zdal egzaminu :no:
Moje dziewcze sie budzi w nocy co chwile...tak,ze nad ranem sie poryczalam,mialam ochote zniknac i spac...wstawalam po raz enty do niej i az mi sie ze zmeczenia w glowie krecilo.Bo to juz taka 5 noc...a ja jestem taki pizniety czlowiek,ze jak sobie w dzien kimne to kur...wieczorem zasnac nie moge:wściekła/y:
Wiec snuje sie jak widmo po chacie...zla jak osa ,patrze na brudne podlogi ale nie mam sily za odkurzacz zlapac.Mala ciagle mranczy,pomieszania z poplataniem mozna dostac.
Eh...moglam lepiej nic nie pisac bo tylko narzekam.
Ale chociaz sie wygadalam...bo nie mam komu...mojej kumpeli jak mowie,ze mala mi sie tak budzi to mam wrazenie,ze morda jej sie smieje...bo na poczatku mala mi spala jak aniolek a ona tylko powtarzala,ze jeszcze zobacze,no wiec widze...a ona triumfuje.:dry:
Pije juz trzecia kawe...jaram 4 fajke....i zakladam zaraz rekawice bokserskie i ide dalej boksowac sie z rzeczywistoscia...
 
nie ma czasu nie ma czasu nie ma czasu Jolka strasznie mi cię żal:-( kładź sie w dzień ile sie da bo długo tak nie pociągniesz :eek:jutro postaram sie napisac a teraz dobranoc padam na ryj:huh:
 
To zes sie mikusia rozpisala:-DU mnie troche lepiej...z tym,ze mala odrzucila butelke i karmie ja TYLKO lyzeczka:eek: nawet herbate jej lyzeczka podaje,bo jedzac caly dzien geste powinna cos wypic a z butelki za chiny nie pociagnie a niekapek to dla niej jak narazie zabawka.:sorry:
W nocy spi troche lepiej...ale w sumie to nigdy nie wiem jaka bede miala noc..bo bywa,ze wstane do niej raz lub... 15 razy:oo2:Dzisiaj nad ranem o 5 znowu sie rozgadala ...i dyskusje z misiem prowadzila do 6...:-D ale pozniej jakos zasnelysmy i obudzila mnie dopiero po 8 a mialam termin do lekarza z nia na 9:30...wiec rano po chacie latalam jak kot z pecherzem:-D

Moj mezus siedzi i oglada hiciora-wladce pierscieni:-D a ja przy kompie....:sorry:
Jutro jade do fryzjera,bo juz patrzec na siebie nie moge-mala biore ze soba...jade do salonu,w ktorym szwagierka pracuje,wiec mam wzgledy hehe :-)
Do innego salonu bym sie chyba nie zdecydowala wziac malej ze soba bo jeszcze by krzywo patrzeli,ale z drugiej strony klient-nasz pan a mam dziecko to co mam z nim zrobic,co nie??
Piszcie dziewczynki co u Was....
Ja uciekam,papaski
 
Cześć babki:-)
u nas nuuuuda dzisiaj jesteśmy uziemieni po wieje niesamowicie więc się melduje;-) bo czarek chwile sam sie bawi dostał klocki i szok jak długo przy nich siedzi sam:tak:

Jolka mam nadzieje ze z mała juz lepiej i ze daje ci troszke lepiej pospać:happy:
no a z tą łyżeczką to faktycznie masz robote:baffled: ale może lepiej niektóre dzieci piją mleko z butli az za długo wiec moze cieie ten problem nie bedzie dotyczył:rofl2:
noi jak fryzurkaa??????????? ja zamierzam się farbnąć ale jakoś od 3 miesięcy nie wiem jaką farbe mam wybrać o kolorze nie wspomnę bo chciałabym blond ale taki nie za jasny a w sklepie taki wybór że wymiękam i oczopląsów dostaje noi boje się żeby mi jakiś żółtawy nie wyszedł:confused: do tej pory robiłam se balejarz ale moja fryzjerka zawsze używa tylko jakiś tam rozjaśniaczy nie farb i wychodzi ten blond taki...... popielaty i szczeże mówiąc mam już dość:baffled:

a ja byłam ostatnio na spotkaniu koleżanek dłuuuugo się tak nie śmiałam;-) jak małolaty chichotałyśmy w tym barze:-D ale yło zaje.......


nie potrafie się odnaleźć na tym nowym forum ;-o
 
Ostatnia edycja:
Witam witam i o zdrowie pytam:-)
Ja sie dzisiaj wyspalam...pierwszy raz od dwoch tygodni i mam dobry humor w zwiazku z tym a po drugie piekna pogoda u nas...wiosna zapachnialo,az chce sie zyc:-D;-)

A wyspalam sie bo dostalam wczoraj od mojej lekarki specyfik dla malej na spanie-kuleczki homeopatyczne Avena Sativa.Chociaz pewna nie jestem czy to po tym dobrze spala...:dry:
Zobaczymy jak dzisiaj bedzie...

Justyna fryzurka? Kolor dobry...dwa mi rzucila,zloty braz i blond...i dobrze jej to wyszlo-podoba mi sie...gorzej z podcieciem:baffled: jak wychodzilam z salonu bylam mega zadowolona ale jak w domu wlosy umylam to juz taka zadowolona nie jestem...:crazy: ale zawsze tak jest...ja nie umiem sobie sama wlosow ladnie ulozyc...i przez to zawsze pozniej cos mi nie pasi.:rofl2:

Ja bylam zniesmaczona jak pierwszy raz zobaczylam nowy wyglad forum-nie lubie zmian a po drugie mulilo mi sie i bylo nie za dobrze ale doczytalam,ze lepiej dziala w firefoxie,wiec sciagnelam sobie firefoxa i korzystam teraz przez firefox i dziala mi lepiej nawet lepiej wyglada.

Dzisiaj mala pierwszy raz w spacerowke wsadzam...:-) ale badzie kluska zadowolona,ze wszystko widzi...z wrazenia chyba nie zasnie hehe:-D
Dobra,spadam,bo obowiazki wzywaja...;-) pa,do nastepnego.
 
Cze Dziewczynki
Widze że nie tylko jakis mały zastuj sie zrobił.
Czciała bym czesciej pisac ale jakos ostatnio jestem wykożczona. Moje dziecko zrobiło sie maga ruchliwe. Wszedzie włazi i zaglada.

Chciałam sie tez pochwalic ze schudłam 7 kg i nie zamierzam przestać :)



Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewuchy!!!!!!!:-)
Jeny ale mnie tu długo nie było.......:baffled::shocked2::confused:
U nas po staremu..... pozatym że czasu mało jak zawsze chyba:dry: więcej czasu poświęcam czarkowi żeby zaczął już coś mówić i pokazywać bo chyba daleko w tyle z tym jest więc działamy.
Jolka jak mała?????? urosła niesamowicie widziałam na NK a rty jak lepiej śpisz po tych kropelkach dla małej? wyobraź sobie że ja jeszcze nic z włosami nie zrobiłam:baffled: a wyglądam strasznie........ okropnie się ostatnio opuściłam:shocked2: i dentysta mnie wzywa bo mi zęby się sypią strasznie:-( a ja tak się boję dentysty:confused: wole isc na porodówkę niż na fotel dentystyczny :shocked2:
misia to dopiero początki biegania małej hehe przyzwyczaisz się:happy2:
oki spadam śpiochać
 
Do góry