reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

HEJ dziewuchy!!! widzę że się wszystko porozmywało:-( bywacie jeszcze tutaj?????
u nas osstatnio paskudnie mały nie chce jeść przez to nie może robić kupy i wogóle do d... wszystko a jak u was? jeśli ktoś tu wogóle jeszcze zagląda:sorry:
 
reklama
Hej!! ja przestalam zagladac,bo cisza tu nastala...
Wszytkich wymiotlo.
Ja teraz zyje impreza roczkowa,ktora sie zbliza wielkimi krokami.
Poza tym wszystko u nas w porzadku.
Przykro mi,ze Czarus nie chce jesc :( widac masz niejadka...moja wszystko zjada,zdrowa,usmiechnieta...zebym tylko nie zapeszyla :/ bo pogoda ostatnio u nas beznadziejna,ja mam nos zawalony i jakas otepiala jestem.
 
hej laski !!
wieki mnie tu nie było co tam u Was??? Dzieci nam rosna, w szoku jestem jak patrze na te suwaczki, czas tak zakrzania. Jolka jak duża ta Twoja córónia już slicznotka:)))
U mnie niewiele się zmieniło, nadal dokucza mi samotność, jakos ostatnio nie układa mi sie z mężem, ale to tylko i wyłącznie za sprawa mojej rodziny echhh
 
reklama
Mój narzeczony od pewnego czasu pracuje za granicą. W bardzo krótkim czasie "przypomniałam sobie" co to samotność. Bardzo niemiłe uczucie..Staramy się dużo ze sobą rozmawiać, ale on pracuje po 10-12 godzin.
 
Do góry