reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

no i jedno co mnie martwi, to to, że od czasu do czasu mam brązowy śluz, lekarz mi powiedział przez tel., że może tak być w ciąży
Magda wlasnie wyczytalam, ze krwawienie jak najbardziej moze sie pojawic i wcale nie wrozyc nic zlego:
"W czwartym tygodniu ciąży (ok. 5 dni po poczęciu) następuje zagnieżdżenie W tym okresie niektóre kobiety - szczególnie wrażliwe na zmiany hormonalne - mają złe samopoczucie, mogą także obserwować niewielkie krwawienie"
 
reklama
b_iala: dzięki za info, lecę dziś po kosmetyki na rozstępy (miałam jeszcze poczekać, ale skoro tak ;-)) A masz może jeszcze jakiś sposób na wzdęcia? Powoli zaczynają mi przeszkadzać... :-(
 
klavell dzięki za słowa otuchy :) ja krwawień nie mam tylko brązowy śluz od czasu do czasu, zaczynam sobie sama tłumaczyć, że co ma być to i tak będzie, a martwieniem tylko sobie szkodzę.
Kurcze ale mnie nie dawno przestraszyła moja siostrzenica, ma ponad roczek i o mało co spadłaby z łóżka na szafkę nocną, zapomniałam się że w ciąży jestem i gwałtownie ją złapałam, już taki odruch, mam nadzieję że nie zaszkodziłam mojej dzidzi...
 
Ja już zaczęłam smarowanka, bo jestem bardzo podatna na rozstępy, pewnie i tak mi się porobią, ale może kremy coś załagodzą, ja stosuję Mustelle
 
A ja wzorcowo, zgodnie z opisem jestem w 7 tc, i sie zaczelo, mdlosci o kazdej porze dnia, meczace i wstretne, niesamowite zmiany nastroju od placzu po maxymalna wesolosc, kloce sie jak glupia i wszystko mnie wkurza ale zaraz potem wszystko mnie wzrusza...... Piersi bola i rosna, OMG nie chce miec zderzakow olbrzymich!!!!!
Skonczyla sie sielanka dzisiaj rano jak mnie mdlilo uwierzylam, ze jestem w ciazy ;)
A i jeszcze suszy mnie jak na najgorszym kacu.... bleee......
 
ja według USG będe jutro w 7 tyg ciąży a mdłości juz mam od 4 tyg, wiec juz sie męczę troszkę, a mdłości noc i dzien ciągle bez ustanku :((( Poza tym strasznie wzdęty brzuch, jestem nim przerażona wręcz, senność niesamowita mogłabym spać wszędzie i o każdej porze dnia !!!!!!!!! Cyce bolą coraz bardziej, nawet o truchciku nie ma mowy bo czuję ze mi odpadną hehe, a co do zachcianek to pierwsza taka naprawde zachcianka to kapusta kiszona, kupiłam ok 35 dag i zjadłam w 5 minut przegryzając naleśnikiem :szok:a tak to nie mam takich jakiś wielkich i dziwnych na tą chwilę :)
 
Ja mam okrutnie metaliczny smak w ustach. Nie pomaga guma do żucia, lizaki ani nawet gryzienie kostek lodu :), który zjadam niemal tonami.
Tak, poza ty nuda, mdłości, mdłości, mdłości... :)
Ania.
 
A mnie właśnie mdłości przechodzą... Nie wiem czy się martwić czy cieszyć...
Ale za to zauważyłam, że faceci się za mną na ulicy oglądają ;-) Ponoć kobiety na początku ciąży są bardziej atrakcyjne. Też tak macie?
 
Ja mam w pracy prawie samych facetów, to już nawet nie zwaracam uwagi na oglądanie się ;p
Poza tym, jak już sie spaceruje z jednym dzieckiem, to aż tylu chętnych na oglądanie sie nie ma :cool2:
 
reklama
No to mdłości górą bleeeeeeeeeeeeeee :wściekła/y: u mnie w każdej ciąży to najgorszy objaw w pierwszej ciąży rzygałam jak kot do samego końca ,w drugiej aż do poronienia...w trzeciej do połowy drugiego trymestru no i teraz od samego początku mdłości do których dołączają wymioty :eek: Przy czym na mnie NIE DZIAŁA NIC sprawdzone wszystkie dostępne mi sposoby...
 
Do góry