reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

A mnie przed godziną 19 zmuliło i zasnęłam na pół godzinki. Ciekawe kiedy zasnę na noc :confused2:
Pozdrawiam
 
reklama
ja dziś zrobię pastę jajeczną:-p mniami...tylko dla naszego woja to muszę ugotować 20 jaj:-) i sałątkę z selera naciowego z winogronem

Czy Wy też tak macie ze wieczorami nie macie apetytu? Ja o 18 juz do rana nie jem bo po prostu nie mogę:no:

a na obiad dzis poledwiczki w panierce knorra :) pyrki i mizeria:-p
 
ostatnio mam straszna ochote na coca-cole. Czasem pije troszke, bo to silniejsze ode mnie.Sa rozne opinie na temat czy wolno, czy nie. A Wy jak myslicie??? Chyba coca-cola zawiera mniej kofeiny niz kawa, a ja kawy nie pije.
 
Matko ja na cole jak patrze i to jeszcze zimną to mam ślonotok. Ale, że mąż zakazuje to ukradkiem czasem puszkę sobie kupię jak jadę np na zakupy :) Ale czasem i jego nachodzi a jak jego nachodzi to kupuje 2 litry bo "wychodzi najtaniej" :) a ja wtedy udaję, że mnie to nie obchodzi, że on sobie ją kupił i tak od niechcenia proszę go, że mi nalał szklaneczkę :) (wyćwiczyłam niezłą grę aktorska bo ormalnie dałabym sie zabić za tą szklaneczkę zimnej coli) :-D
 
reklama
Do góry