reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
Melduje, że u Natalki juz wszystko ok, ach..
Agutko zasuwaj do lekarza ..myślę o ortopedzie, Zuzia jest teraz w fazie intensywnego wzrostu wiec pewnie o to chodzi. ..wiesz koło Mrowiska byłam kiedyś z Natalką prywatnie , świetna pani ortopedka:) moze cos ze stawami..wszystko bedzie ok ale sprawdz:-)Trzymaj sie dzielnie.

 
Agutka mi odpisała
-"Z Zuzia dobrze,nadrabia bieganie po wczorajszym"-
Ona sama nie ma czasu chwilowo wejść na neta i dlatego nie pisze.
 
To dobrze ze z Zuzia wszystko dobrze :-), troszke mnie to przestraszylo.

Agutko wiem przez co przeszłaś, ja miałam coś takiego samego tylko ze moja Zuzia miała wtedy 10 m. Ni z tego ni z owego nie mogla normalnie chodzić, utykała na nóżkę - bardzo sie wówczas przestraszyłam. Nawet nie wspomnę ile łez wylałam w drodze do szpitala -nie czekałam na następny dzień, jak sie po 3 godz nie poprawiło to od razu na ostry dyżur.
 
reklama
Dziewczyny,dzieki! Dzieki za te slowa otuchy!
Narazie obserwuje Zuzie i jak tylko takie cos znowu bedzie mialo miejsce (oby nie,tfu tfu!),to od razu ide do lekarza,bo nie moglam patrzec,jak mi upadala... Jakby tracila czucie w nozkach,matko! :-( :-( :-(
Wczoraj juz bylo o niebo lepiej - biegala,ze hej! :tak: Musiala nadrobic stracony,przedwczorajszy,czas. :-p :-D

Mija,dziekuje za smska!

Cudku,wiem wiem,ja tam bylam (ale nie prywatnie) na usg bioderek. :-) I tez tak myslalam,ze jakby co,to sie wlasnie tam wybierzemy. :tak:
A co do Mai,to ja codziennie placze. :-(


Cleo i co Ci wtedy powiedzieli? Ze co sie dzieje Zuzi? Ahh,te Zuzie. :-p ;-)
 
Do góry