reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości w ciąży

Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
Spokojnie moga cię wziasc dolegliwosci ja na początku nie odczuwalam nic oprócz brak miesiaczki a od 13 tyg do 31 tyg masakra wszystko mi bylo 😂
 
reklama
U mnie w pierwszych 2 msc też było tylko zmęczenie, senność, ale i tak nie zorientowałam się że to ciaza 😅 pozniej lekkie plamienia, mocny ból brzucha, następnie zaczęły się nudności i wymioty. Myślę że do 6tc nie ma praktycznie żadnych objawów, tzn u mnie nie było, które krzyczałyby HALO JESTEŚ W CIĄŻY!
Ale ogólnie znioslam bardzo
 
cd : znioslam bardzo dobrze, byłam aktywna, do końca pływałam, dużo spacerowałam, robiłam zakupy, udzielałam się w remoncie domu. Chwilę przed porodem pływałam motorówką, za kierownicą 😅 znajomi się śmiali, że płynę chyba na porodówkę 😅

Ale każda kobieta jest inna, ba, nawet każda ciąża jest inna.
 
Jestem w 9tc i na początku w 4-6tc miałam bóle brzucha jak na miesiączkę i ból piersi, teraz został tylko delikatny ból sutków tylko przy dotykaniu, nic więcej mi nie dolega 🤷 ale cieszę się, że jestem w stanie normalnie funkcjonować 😊
 
W pierwszej ciąży wymiotowałam od 11 do 16 tygodnia i właściwie tyle z objawow. W tej w sumie tylko zmęczenie na początku, zwlekałam się z łóżka o 11 bo wcześniej nie dawałam rady. Mdłości minimalne, wymioty pojedyncze przypadki.
 
Do góry