reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości w ciąży

xdarqx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
249
Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
Ciesz się i korzystaj.
Ja w pierwszej ciąży tak miałam, żyłam pełnią życia. W kolejnej już nie było tak kolorowo mdłości mnie dobijały.
 
Ja w pierwszej ciąży długo nie miałam żadnych objawów😁 może trochę piersi mnie pobolewały, ale raczej nie bardziej niż normalnie przed okresem.
Dopiero po jakimś czasie zaczęłam baaaaaardzo odczuwać wszystkie zapachy. Doszło trochę zachcianek (ale nie jakichś ekstremalnych pokroju śledź z truskawkami😬) i na bardziej zaawansowanym etapie doszła zgaga. I to by było na tyle, brak wymiotów, mdłości🙂
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
ciesz się kochana póki możesz :D
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
Ja w pierwszej ciąży nie miałam, jedynie na początku brak apetytu, ale szybko przeszło i zmęczenie straszne w pierwszych 2-3 tygodniach, w drugiej ciąży w sumie tak samo. Bez mdłości itd.
 
Korzystaj 😁 ja jestem aktualnie w 9 tygodniu, też na początku nie miałam żadnych dolegliwości, a wręcz właśnie miałam więcej energii, myślałam że tak już zostanie ale potem przyszły różne dolegliwości, nie są jakoś ogromnie uciążliwe, bo wiem że inne przeżywają to o wiele gorzej, ale zdarzają się mdłości, bóle głowy, wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha, ale wszystko do przeżycia 😉 oby u Ciebie tak zostało i żebyś czuła się świetnie 😊
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
Poczekaj 2 tygodnie :)
 
Ja w 1 trymestrze też nie miałam żadnych dolegliwości. ( Plamiłam, ale to chyba nie uciążliwa dolegliwość jak mdłości ) ale za to jak weszłam w 2 jest tragedia. Bolą mnie pośladki, plecy. Z łóżka ledwo wstaję, jak by mi ktoś szpilki wbijał w tyłek. Piersi rosną w szalonym tempie, że muszę się rozglądać znów za nowym stanikiem. Ciężko mi się oddycha, a męczę się tak jak bym codziennie maratony biegała.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu i póki co nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co prawda jestem trochę zmęczona, ale to ja tak mam w sumie całe życie 😂 A tak oprócz tego czuje się jak nowo narodzona. Czy są tu jakieś kobitki co również na początku ciąży nie miały żadnych dolegliwości? A może się dopiero pojawią?
Jak przyszedł 8-9 tydzień to gorzko żałowałam, że nie mogłam się objawów doczekać 🤣
 
Do góry