reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

Rudykotku, ja rowniez mam juz mala ulozona glowka w dol, jednak bol jaki opisujesz to naturalne w trzecim trymestrze, spowodowane jest to rozciaganiem miesni macicy i wiazadel do porodu. Ja mam najczesciej to jak klade sie spac i jak wstaje rano, az sie na poczatku zamartwialam czy aby mala nie wyskoczy ;D Co do dloni to na poczatku byly palce u prawej dloni teraz juz bardziej przechodzi na cala reke dretwienie. A zaczynam sie robic przy tym strasznie niezdarna ::)
 
reklama
a uda, nie drętwieją Wam uda?! Bo mi lewe i to tak bardzo, że tracę w nim czucie. Mogę się walić i nic, uda nie ma :) Mówiłam o tym ginekologowi, ale to jest facet, dla którego wszystko jest ok! Chyba dopiero jakby zobaczył na USG, że serce dziecka nie bije to by się zaniepokoił!!!!!! Na szczęście mam za kilka dni wizytę u swojego endokrynologa, a to jest lekarz genialny i taki, który sprawdza wszystko, nie ignoruje żadnych objawów. Dopiero jak on mi powie, że jest ok, to będzie znaczyło, że tak jest :)
 
mnie bola nadgarstki jak ruszam rekami i w nocy dretwieja mi kciuk i czasem tez inne palce. to hcyba ten "zespol ciesni nadgarstka", o ktorym kiedys Mala_Mi pisala. krocze ani dol brzucha na razie nie bola na sczescie - moze dlatego, ze staram sie codziennie cwiczyc i w miare mozliwosci rozciagac???

rydykot - ja juz zalozylam nowy watek z lista maluszkow bez komentarza, musze jeszcze tylko napisac do moderatora z prosba o przyczepienie tego watku na samej gorze tematow :D
 
Rudykotku ja mam dokładnie takie dolegliwości z tym kroczem jak i Ty, i mnie to martwi, bo to ponoć nie do końca dobry objaw, tzn objaw porodu nadchodzącego ::) Poza tym mam schiza że mi brzuś się obnizył :( No i w ogóle czuję się ociężale, niedołężnie mimo że 9 kg tylko na plusie ::) Miałam iść na wizytę do gina za tydzień, ale chyba pokażę się u niego w ten piątek, bo wszystko od pasa w dół mnie boli. Wybaczcie to moje narzekanie ;)
 
U mnie brzuch sie juz zaczal obnizac ... a z dolegliwosci to : bol lewej reki, lewego kolana ::) .. kregoslup oj bardzo boli .. bezssennosc ... zgaga ... rozdraznienie ... i tak samo jak u Was cos z kroczem nie tak ;)

Nadia jesli chodzi o obnizanie brzuszka to sie nie denerwuj ... dzisiaj dowiedzialam sie ze brzuch moze zaczac sie obnizac juz wiecej niz miesiac przed porodem :)
 
Dzien dobry mamuski,

Nadia- mam identyczna schize, co dzien kilka razy ogladam sie w lustrze, czy aby brzusio nie jest nizej.... i sadze ze jest..... jak sobie pomysle zezobacze go o wiele nizej to panika ze hoho :o
Natomiast dzis w nozy to nie wiedzialam co sie dzieje z prawa reka, czulam jakby byla spuchnieta, obrzmiala itp. naszczescie przeszlo jak rozruszalam.
Co jeszcze Nas czeka z dolegliwosci ::)
 
Dziewczyny co my mamy ze sobą ;D Ja już czasami sama nie wiem czy panikuję, czy dolegliwości które miewam są alarmujące i powinnam z tym jechać ::) I to jest najgorsze. Ale musimy dać radę ;)
 
Witajcie z rana
U mnie to samo boesności krocza zwłaszcza rano jak wstanę albo jak jezdzę atkiem i z niego wysiądę
Pół nocy dziś nie spałam bolał mnie brzuch - tak jakoś dziwnie na dole - myślałam że pojadę do szpiatala - ale jak rano wstałam to przeszło - byle na długo

Siedzę i pracuję z kompem to mi też przeszkadza - gniecie mnie brzuch na dole i maluch kopkie mnie po pęcherzu albo nie mogę tchu złapać...


Ale namarudziałam....
 
ja też jak dłużej muszę popracować przy kompie to dokucza dół brzucha i krzyż, to już chyba tak będzie się nasilało aż do porodu. Jutro wybieram się na badanie krwi, a w przyszłym tygodniu do gina. Ciekawe ile Dzidzia urosła.
 
reklama
A u mnie straszne bóle krocza, mega napięta skóra na brzuchu i boleśnie pojawiające się nowe rozstępy, nie wiem ile jeszcze wytrzymam, pozdrawiam ;)
 
Do góry