reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

reklama
Dziewczynki z tymi ruchami to myślalam ze tylko ja mam schizkę: do tej pory mały fikał calymi dniami...teraz mimo iż czuję go nadal jest to o wiele spokojniejsze a czasami przez 40 minut potrafi sie nie ruszac.....nie wiem co myślec śpi wtedy....może ma już za mało miejsca do fikania......teraz to sie czesciej wypina i wypycha niz kopie........Ale czy to jest ok?
....boże ta ciążą to ciągły stres.......no chyba ze to tylko ja tak mam....ale nie sadzę....

powiedzcie mi Dziewczyny jak jest u was...czy zauwazylyscie ze aktywnosc waszych bobasków jest nieco mniejsza?

pozdrawiam



Ines a ty do nas szybko wracaj.....pogadaj z Mariczką zeby jeszcze posiedziala w brzuszku.....zaloże sie ze uslyszala gdzies jaki ma piękny i kolorowy pokoik i teraz chce wyjsc :)

...nie martw sie...jestesmy z Tobą!!!!!
 
Czraodziejka - teraz nasze dzidzie mniej fikaja i wiecej spia. moja czasemnawet przez 3-4 godziny sie nie rusza, czasem tylko cos wypnie albo kopnie raz czy dwa. najbardziej aktywna jest wieczorami - wtedy ma zwykle takie fazy po 10-15 min, ze sie strasznie wierci.
 
a mnie właśnie wczoraj zaczęło martwić to samo, ale ufff widzę że to standard :p, moja Małgosia też się bardzo uspokoiła, czasem bardzo muszę się skupić żeby wyczuć ruchy. Faktycznie prawie nie kopie, wypina tylko czasem pupkę albo rączkę czy nóżkę, ale o wiele rzadziej i delikatniej niż tydzień czy dwa temu. Wspaniale, że tu jesteście teraz mniej się martwię :)
 
Dziewczyny mam straszną zgagę. Teraz to nawet po każdym jedzeniu. Znacie jakieś domowe sposoby leczenia zgagi? Mi nawet mleko juz nie pomaga ;(
 
gosiaczek ja odkąd zaczęłam jeść mniejsze porcje, ale częściej i odkąd unikam pikantnych i smażonych dań zgaga przestała męczyć. Zauważyłam, że szczególnie źle wpływa na mnie papryka, brokuły i przyprawy typu oregano. Wiem, że niektóre dziewczyny biorą reni, ale ja po prostu wyelimonowałam pewne dania z diety.
 
tydzien temu bylo mi bardzo slabo przez 5 minut.czulam jakbym zaraz miala zemdlec,oddychac nie moglam,nie dobrze mi bylo,nie czulam rak i nog.ale sie wystraszylam bo nie wiedzialam co sie dzieje.raz mi sie to zdarzylo w marcu jak mialam wczesne skurcze.mam nadzieje ze to nie bylo.bo tym razem brzuch mnie nie bolal.wiec nie wiem co to bylo.ze nagle poczulam sie strasznie.;/;/
 
reklama
Becik - uwazaj na siebie, nastepnym razem lepiej zadzwon do lekarza aby sie upewnic co i jak.

Ja troszke zaczynam sie obawiac ze mala juz sie tak nie rusza, ale czytam ze u Was tez nastapilo zmniejszenie ruchow wiec mnie to uspokaja. Jednak jesli nie bede jej odczuwac dalej to dzwonie do poloznej :-[
 
Do góry