reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowy test ciążowy z krwi

Mimi1818

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2022
Postów
23
Cześć dziewczyny!
Jestem w 44 dc. Ostatnio mam dość nieregularne cykle. Według testów owulacyjnych powinnam dostać wczoraj miesiaczkę, ale jej nie dostałam. Zaraz z rana robiłam rest ciążowy z moczu wyszedł negatywny. Dzisiaj po południu coś mnie tkneło i zrobiłam sobie ten z krwi. Wygląda jakby była tam słaba 2 kreska. Widzimy ją z mężem a wy jak myślicie? Jest to możliwe?
Test jest trochę rozmyty.
 

Załączniki

  • 20220227_191901.jpg
    20220227_191901.jpg
    443,7 KB · Wyświetleń: 503
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem w 44 dc. Ostatnio mam dość nieregularne cykle. Według testów owulacyjnych powinnam dostać wczoraj miesiaczkę, ale jej nie dostałam. Zaraz z rana robiłam rest ciążowy z moczu wyszedł negatywny. Dzisiaj po południu coś mnie tkneło i zrobiłam sobie ten z krwi. Wygląda jakby była tam słaba 2 kreska. Widzimy ją z mężem a wy jak myślicie? Jest to możliwe?
Test jest trochę rozmyty.

Te z krwi zawsze mają tę kreskę - negatywy
 
Moze to być kreska kontrolna. Na zdjęciu czasami widać ją bardziej. Zrób sobie jutro betę i będziesz wiedziała na sto procent 😘
 
Na zdjęciu słabiej widać niż w rzeczywistości.
Mam nadzieję, że to jest to :) Czekam na tą kreskę od 3 lat 🍀

Serio poszukaj wątków tu na forum o tych testach. Trzymam kciuki, żeby to było to ale w związku z tym, że sikany był negatywny naprawdę miałabym do tego dystans, szczególnie przy długich staraniach. Idź jutro na betę i wróć mam nadzieję, że z dobrymi wieściami :)
 
Serio poszukaj wątków tu na forum o tych testach. Trzymam kciuki, żeby to było to ale w związku z tym, że sikany był negatywny naprawdę miałabym do tego dystans, szczególnie przy długich staraniach. Idź jutro na betę i wróć mam nadzieję, że z dobrymi
 
reklama
Do góry