reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie maluchów

ewdawit

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Lipiec 2005
Postów
232
Mamuśki, czy dopajacie maluszki w takie upały? Nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i nie wiem czy były wzmianki na ten temat. Ja daję wodę przegotowaną z glukozą (samej wody nie chce pić, krzywi się i wypluwa smoczek :() albo zaparzam koper włoski i też dosładzam glukozą. A jak tam u Was.
 
reklama
Ja kupiłam Julii herbatkę uspakajającą Hippa (bo nie zawiera koperku który mojej małej szkodzi), bynajmniej nie uspokaja ta herbatka, ale Julce smakuje. Wypija tego koło 100ml dziennie, znaczy nie codziennie tylko w te gorące dni....kurcze, coś niegramatycznie mi się pisze, ale skupić się jakoś dzisiaj na niczym nie mogę :-[
 
hej!
Ja dopajam tez herbatkami Hippa (glównie z kopru, ale i tez na trawienie i uspokajającą). Wody nie chce niestety pic :mad:
 
A ja daje cyca dosyć często w te upały,jeszcze nie dopajałam ale cały cas sie nad tym zastanawiam.Przecież nasze mleczko się dostosowuje i jak jest gorąco,to leci więcej "picia".Zresztą mój mały nie toleruje żadnych smoczków ani butelek,kilka razy próbowałam dać koperek na brzuszek i nie wchodzi w rachubę.
 
Gabi - jak ja karmiłam piersią to też niczym innym nie dopajałam, bo to w zupełności wystarczy.
 
my też tylko na cycku ;D zastanawiam się cały czas nad jakąś herbatką, ale sama nie wiem.... podobno cycek najlepszy na wszystko, nawet w te upały..
 
reklama
hej
my tez glownie cycek ale 1 raz dziennie (czasem dwa) daje joli herbatke hippa uspakajajaca pomieszana z ta na trawienie wczesniej byl koperek i tez chetnie pila :)
aletka - slonko powiedz mi jak zrobic cos tak fajowskiego zeby kilka zdjec miec na jednym :) strasznie mi sie to podoba!!!
 
Do góry