reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drętwienie rak

Jolciaaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2019
Postów
32
Hej kochane kobietki. Jestem w 4 mcu ciąży. Ogólnie przebiegała ona bezproblemowo . Jednak od paru nocy miewam mocne, nocne drętwienie rąk. Rano nawet jak bym miała ochotę jeszcze pospać to te uczycie okropne na to już nie pozwala. Co robic, czy to coś poważnego ???
 
reklama
Rozwiązanie
Ortopeda twierdzi, że to ciesń nadgarstków wywołane ogólną opuchlizną. Dla potwierdzenia dostałam skierowanie na USG nadgarstków.
Twierdzi, że po ciąży przejdzie.
Super, tylko wykończę się do tego czasu...

Jutro idę jeszcze do fizjoterapety. Może on mi pomoże... [emoji58]
Niestety mam to w każdej ciąży :( zwykle zaczynało się w siódmym miesiącu, teraz już przed połową się zaczęło... Przejdzie po porodzie...
Mnie ten ból nie daje spać na lewym boku budzę się w nocy i muszę usiąść żeby przeszło żeby się w ogóle położyć :( przez godzinę po wstaniu nie mogę zacisnąć lewej ręki w pięść.
Wybieram się do ortopedy bo podobno kobietom w ciąży pomaga na to odbarczanie.
 
Bardzo prawdopodobne, że masz jakiś ucisk w kręgosłupie (o ile się nie mylę to za ręce odpowiada odcinek szyjny). Warto spróbować zmienić pozycję spania, wypróbować inne poduszki żeby kręgosłup się lepiej układał.
Ale na pewno dobrze gdybyś wspomniała o tym lekarzowi przy kolejnej wizycie. Każdy automatycznie "zwala" na problemy z kręgosłupem, a lekarz może mieć inny pomysł :)
 
Niestety mam to w każdej ciąży :( zwykle zaczynało się w siódmym miesiącu, teraz już przed połową się zaczęło... Przejdzie po porodzie...
Mnie ten ból nie daje spać na lewym boku budzę się w nocy i muszę usiąść żeby przeszło żeby się w ogóle położyć :( przez godzinę po wstaniu nie mogę zacisnąć lewej ręki w pięść.
Wybieram się do ortopedy bo podobno kobietom w ciąży pomaga na to odbarczanie.
 
Niestety mam to w każdej ciąży :( zwykle zaczynało się w siódmym miesiącu, teraz już przed połową się zaczęło... Przejdzie po porodzie...
Mnie ten ból nie daje spać na lewym boku budzę się w nocy i muszę usiąść żeby przeszło żeby się w ogóle położyć :( przez godzinę po wstaniu nie mogę zacisnąć lewej ręki w pięść.
Wybieram się do ortopedy bo podobno kobietom w ciąży pomaga na to odbarczanie.
 
reklama
reklama
Do góry