reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska czy cień?

wis2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
30
Hej, jakoś czułam podświadomie, że mogę być w ciąży, nie mam bardzo dużych objawów, może ewentualnie jakieś mdłości ale to u mnie częste zjawisko wiec nie biorę tego jako pewniak, ból podbrzusza, piersi. Zrobiłam test, nie wiem czy mi się coś uroilo czy widzę drugą kreskę. Dzis powtórzyłam test tym razem strumieniowy i nie widzę 2 kreski, aczkolwiek nie wiem czy jest wiarygodny bo robiłam w środku dnia plus powinno się oddać mocz 10 s na test, a u mnie to było znacznie krócej. Zaznaczę, że to byłaby bardzo wczesna ciąża. Pytanie czy to moje urojenie czy coś widać?
IMG20221104155327.jpg
 
reklama
Zrób test za 2 dni i koniecznie rano. Ja kiedyś robiłam sobie test rano i wyszedł pozytywny , a potem w środku dnia i już nie było widać 2 kreski.
 
Zrób test za 2 dni i koniecznie rano. Ja kiedyś robiłam sobie test rano i wyszedł pozytywny , a potem w środku dnia i już nie było widać 2
Wydaje mi się że to urojenie w mojej głowie dlatego że był stosunek co prawda przerywany ale w dni płodne i myślałam że może coś jednak się udało. Niby nie planujemy dziecka teraz ale jak będzie to okej i dlatego chyba podświadomie chciałam tego stąd rzekome zauważenie drugiej kreski
 
Ja cośtam widzę, jak odpowiednio odegnę ekran na laptopie :)
Powtórz jutro z porannego lub leć na betę, to będzie najbardziej wiarygodnie ( jeśli jutro test wyjdzie podobny, to i tak nie unikniesz pójścia na betę) :)
 
Ja cośtam widzę, jak odpowiednio odegnę ekran na laptopie :)
Powtórz jutro z porannego lub leć na betę, to będzie najbardziej wiarygodnie ( jeśli jutro test wyjdzie podobny, to i tak nie unikniesz pójścia na betę) :)
Tak zrobię, ale i tak jakoś nie nastawiam się pozytywnie.
 
Hej, jakoś czułam podświadomie, że mogę być w ciąży, nie mam bardzo dużych objawów, może ewentualnie jakieś mdłości ale to u mnie częste zjawisko wiec nie biorę tego jako pewniak, ból podbrzusza, piersi. Zrobiłam test, nie wiem czy mi się coś uroilo czy widzę drugą kreskę. Dzis powtórzyłam test tym razem strumieniowy i nie widzę 2 kreski, aczkolwiek nie wiem czy jest wiarygodny bo robiłam w środku dnia plus powinno się oddać mocz 10 s na test, a u mnie to było znacznie krócej. Zaznaczę, że to byłaby bardzo wczesna ciąża. Pytanie czy to moje urojenie czy coś widać?Zobacz załącznik 1461403
Tylko beta z krwi da odpowiedź.
 
reklama
Wyglada troche jak kreska testowa. Przy pozytywnym tescie ta kreska powinna sie wybarwic. Mniej lub wiecej, ale jednak...
Jesli nie mialas owulacji potwierdzonej u ginekologa to mozesz dla pewnosci za kilka dni powtorzyc test z porannego moczu. Bedzie wtedy pewny na 100%.
 
Do góry