reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

Oj tak jeśli da się za dużo moczu to druga kreska może się rozmazać lub nawet nie pojawić bo barwnik zamiast zabarwić kreskę rozlewa się pod paskiem kontrolnym :) wiem z własnego doświadczenia ;) trzeba dać dokładnie tyle ile pisze na opakowaniu. Testy robiłam w lipcu.
Dziękuję za rady i gratuluję brzuszka :)
 
reklama
Jak otworzysz test to czesto pjawia sie druga kreska. W wielu przypadkach falszywa niestety.
Tak jak radza dziewczyny, poczekaj kilka dni i sprawdz ponownie.
Powodzenia.
 
Oj tak jeśli da się za dużo moczu to druga kreska może się rozmazać lub nawet nie pojawić bo barwnik zamiast zabarwić kreskę rozlewa się pod paskiem kontrolnym :) wiem z własnego doświadczenia ;) trzeba dać dokładnie tyle ile pisze na opakowaniu. Testy robiłam w lipcu.

Test powtórzony tym razem z clearblue i jest druga jasniutka kreseczka widoczna golym okiem :) o poprzednich testach, ktore robilam, wyczytalam ze bardzo czesto wychodza negatywne mimo ciazy (dla ciekawych: to norweskie testy RFSU, wiele dziewczyn na tutejszych forach przed nimi przestrzega :) )
 
Test powtórzony tym razem z clearblue i jest druga jasniutka kreseczka widoczna golym okiem :) o poprzednich testach, ktore robilam, wyczytalam ze bardzo czesto wychodza negatywne mimo ciazy (dla ciekawych: to norweskie testy RFSU, wiele dziewczyn na tutejszych forach przed nimi przestrzega :) )
Gratuluję :) !!!
 
gratuluje :) moja pierwsza kreska tez byla taka sama jak Twoja tez po tydzien spozniajacym sie @ :) a juz 12 tydzien dzis stuknal :)
 
Hej dziewczyny temat odkopany. 🙏 Zdarzyła mi się dziwna sytuacja z testem firmy DOZ płytkowy 10 (a wykonałam ich już trochę w swoim życiu). Albo były krechy gdy poroniłam albo ich zupełnie nie było bo nie było ciąży więc sprawa była prosta! Dziś późnym wieczorem zrobiłam test i wyszła jedna rozowa a druga ... No właśnie - BIALA i to po 2 minutach. Jak to interpretować ? Ktoś miał taki przypadek już ? Jestem 10/9dpo Zdjęcie w załączniku. Proszę nie piszcie mi o becie bo to wiem ale chcę wiedzieć czy ktoś miał w swoim życiu taką przygodę ? I jak ona się skończyła. Z góry dziękuję pozdrawiam.
 

Załączniki

  • IMG20210822182027.jpg
    IMG20210822182027.jpg
    772,8 KB · Wyświetleń: 493
Hej dziewczyny temat odkopany. 🙏 Zdarzyła mi się dziwna sytuacja z testem firmy DOZ płytkowy 10 (a wykonałam ich już trochę w swoim życiu). Albo były krechy gdy poroniłam albo ich zupełnie nie było bo nie było ciąży więc sprawa była prosta! Dziś późnym wieczorem zrobiłam test i wyszła jedna rozowa a druga ... No właśnie - BIALA i to po 2 minutach. Jak to interpretować ? Ktoś miał taki przypadek już ? Jestem 10/9dpo Zdjęcie w załączniku. Proszę nie piszcie mi o becie bo to wiem ale chcę wiedzieć czy ktoś miał w swoim życiu taką przygodę ? I jak ona się skończyła. Z góry dziękuję pozdrawiam.
Test do powtórzenia. Kreska musi być różowa, nie była. To co widzisz to miejsce fabryczne.
 
reklama
Do góry