reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Natalka92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Natalka witaj! Jak napisałaś o „aniołku” a później ze urodziłaś i dostał 10 pkt to aż mnie zmroziło bo myślałam ze umarł :surprised::-( :( i później drugi raz czytałam ;)

Jaasna to późno chodzą spać;) moi 20 i juz spokój;) ale tez wcześniej zaczynaja bo zwykle koło 6-7 ;)
O Jezu az mnie zmrozilo. Jest zyje caly i zdrowy aniolek bo grzeczniutki. Je spi pousmiecha sie zaczyna gaworzyc potula sie cycus i idzie lulu. Mamy co prawda jednego duszka gdzies tam ktory mial zaledwie 6 tygodni i byl przed synkiem. A potem koljna proba i jest nasz upragniony.
Moje tez jeszcze szaleja dlatego ze spaly razem ze mna chyba z 2/3 godziny. A teraz bajki ogladaja. Nawet ich jeszcze nie klade bo maz wierci wiec nie zasna.

reklama

Natalka92

Rozwiązania
0
Zazdroszczę ci Sopek, ale cóż zrobić jak same sowy mi się trafiły ;) Jak kładę spać i gaszę światła, to po 5 min ich nie ma, ale póki widzą oznaki zycia w domu, to nie usną. A wstają między 9-10 rano. Ja wcześniej.
Pocieszam się, ze młody zaczyna zaraz zerówkę, to wszystkie pewnie będą chodziły o wczesnej porze spać i tak też wstawać :)
Moje ogolnie o 20/21 odlatuja ale.. No ale o 2/3 pobudka i mamo popatrz autko mamo pic mamo przykryj albo trzeba je sila zaganiac do spania. I wstaja o 6/7 albo i czasami o 5

Jaasna

Rozwiązania
0
Kinga, współczuję tych chorób. Ale jak mamy lato jakie mamy, bardziej jesień przypomina, to i choroby już sie mnożą. U nas syn solidny kaszel złapał i też z 1,5 tygodnia się męczył. Wyleczyłam go syropem z cebuli.

kinga30

Rozwiązania
4
Moje ogolnie o 20/21 odlatuja ale.. No ale o 2/3 pobudka i mamo popatrz autko mamo pic mamo przykryj albo trzeba je sila zaganiac do spania. I wstaja o 6/7 albo i czasami o 5
Moja najmlodsza 13 miesięcy zasypia między 20,21, starszy 4 latek 22 właśnie zasypia I najstarsza 9 lat teraz sie kladzie o 23

Natalka92

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Dawno nie zagladalam. U mnie chorobowo juz 1.5 tygodnia sie meczymy, goraczka, katar I paskudny kaszel taka niespodzianke z wakacji przywiezlismy. Zlapalismy wszyscy cala moja 3, ja I maz. Witam oczywiscie nowe mamy
Witam. Ja jestem dwa tygodnie po biegunce u corki. Modlilam sie aby najmlodszy nie zlapal ale tylko jedna wymeczylo reszta nic nie zlapala. A Was to nie zle zlapalo. Chyba jakiegos wirusa dopadliscie.

Jaasna

Rozwiązania
0
Natalka, pić to standard u nas, naprawdę :D Chociaż zawsze pytam czy chcą, to i tak zaraz po zgaszeniu świateł po kolei maszerują do kuchni, aby po 2 łyczki ;) Ale później już elegancko śpią i nic ich nie ruszy.

kinga30

Rozwiązania
4
Kinga, współczuję tych chorób. Ale jak mamy lato jakie mamy, bardziej jesień przypomina, to i choroby już sie mnożą. U nas syn solidny kaszel złapał i też z 1,5 tygodnia się męczył. Wyleczyłam go syropem z cebuli.
U nas zaczelo sie goraczka mlodsze mialy troche ponad 38, najstarsza 39 potem po ok 4 dniach wszedl katar I kaszel krtaniowy. Co noc prawie ktoregos ze starszych na balkon wystawialam:/

kinga30

Rozwiązania
4
Witam. Ja jestem dwa tygodnie po biegunce u corki. Modlilam sie aby najmlodszy nie zlapal ale tylko jedna wymeczylo reszta nic nie zlapala. A Was to nie zle zlapalo. Chyba jakiegos wirusa dopadliscie.
Niby kaszel wskazywal na zapalenie krtani

reklama

kinga30

Rozwiązania
4
To jesteście wszyscy na antybiotyku w płynie? Czy tylko wziewne do inhalacji macie?
Dzieciaki antybiotyk I wziewy. Ja mialam na szczęście tylko katar, maz tez katar. Jeszcze zlapalo moich rodzicow bo tez mieli kontakt z nami I moja mama tez miala tylko katar ale ojciec tak jak dzieciaki kaszel krtaniowy

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P RODZICE WIELODZIETNI- PROSZĘ O POMOC! Wielodzietni 5
A 3 latek nie mówi i ma duże opóźnienia w innych sprawach :/ Trzylatki 19
Dmalw Duże dziecko i prawdopodobiebstwo cc Potrzebuję porady 24
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
Anetka333 Potrzebuje porady Duże łozysko Potrzebuję porady 2
A Luźne duże jąderka - prosze o odpowiedź BB położna radzi mamom 5
O Duże przyrosty Bhcg Ciąża, poród, połóg 16
D Jak duże prawdopodobieństwo ciąży? Ciąża, poród, połóg 12
A Jak duże jest ryzyko ciąży? Ciąża, poród, połóg 8
G Duże wymioty i biegunka Ciąża, poród, połóg 7
K Niejadek przez duże N?? Roczniaki i dwulatki 20
E duże dziecko, a poród siłami natury Ciąża, poród, połóg 13
G Czy moje maleństwo jest za duże? Potrzebuję porady 13
Felidae PODRÓŻE małe i duże Dzieci urodzone w kwietniu 2013 7
lucere spotkania małe i duże Dzieci urodzone w grudniu 2013 118
W Duże czyli wysokie Duże jest piękne 29
Marma Te małe i te duże postępy naszych maluszków – czyli chwalimy się Dzieci urodzone w kwietniu 2011 36
Maga83 Duże gazy u miesięcznego dziecka - jak pomóc? Żywienie dzieci - porady 14
eowyna Duża mama i duże rozstępy :( Duże jest piękne 34
agapa Nasze kilogramy - te duże i te małe. Dzieci urodzone w lutym 2010 110
mikimauro Życzenia&Gratulacje- te małe i te duże:) Dzieci urodzone w lutym 783
M Duże jest piękne :-) Duże jest piękne 1094
dmuchawiec Małe i duże postępy w rozwoju naszych Malusińskich :) dzieci urodzone w lipcu'09 498
stabilo Szkolne problemy małe i duże Szkoły 4
M duże dziecko Zdrowie 10
Joaśka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 78
sumka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 431
red_kitten Co to za duże dziecko? Czym Pani je karmi?? Zdrowe dziecko 22
M Podróże małe i duże! Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 86
aniaslu PRZENIESIONY: DUŻE DZIECI Gratulacje 0
olaluczak Chory członek rodziny/domownik Potrzebuję porady 4
M Poród na Madalińskiego Poleć szpital, lekarza, położną 3
E Pomoc rodziny przy dzieciach... Potrzebuję porady 18
B Karta dużej rodziny Wielodzietni 4
B Rodziny wielodzietne (też patchworkowe) do programu TV Relacje rodzinne 0
Maua2011 Pamiątka dla Ciebie i Twojej rodziny :) Trójmiasto 0
Magdzik20 Renta a dochody członków rodziny Porady prawnika 5
patisia16 Pomoc dla biednej rodziny Możesz pomóc...zobacz 4
emmi13 Pomóżmy przerwać dramat Daniela i Jego rodziny... Możesz pomóc...zobacz 24
M Sesje zdjęciowe Twojego dziecka, rodziny! Świąteczna promocja trwa!:) Ogłoszenia - Warszawa 0
M Mąż nie chce dawać pieniędzy na utrzymanie rodziny. Porady prawnika 2
P Jeśli masz problem z dietą dziecka, swoją czy rodziny. Pomagamy ustalić zdrową dietę. Ogłoszenia - Warszawa 0
Pysia29d wycinanie migdałów a wsparcie rodziny Relacje rodzinne 5
M oddanie dziecka pod opiekę rodziny zastępczej, gdy ojciec jest nieznany. Porady prawnika 1
P Szpital im. św rodziny na madalińskiego Warszawa 20
sospettosa Reakcja rodziny Archiwum mam kwietniowych'10 156
E Rodziny przebywające w Rosji Rodzinki zza granicy 0
ala71 Model rodziny...:) Relacje rodzinne 38
H NATURALNE PLANOWANIE RODZINY Staramy się 233
kubusiowa25 Ząbki kolejna część... Niemowlaki 10