reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski po czasie

Dołączył(a)
3 Listopad 2023
Postów
1
Hej, dzisiaj rano zrobiłam test, po 3 minutach stwierdziłam że i tak nic z tego i dwóch kresek nie będzie. Włożyłam test do opakowania i szafki żeby go później wyrzucić. Wyjęłam go jakieś 6 godzin później z zamiarem wyrzucenia go ze śmieciami. Jakie było moje zdziwienie kiedy wyjęłam go z opakowania a tam dwie wyraźne kreski. Poleciałam od razu po drugi test innej firmy i kreska była bardzo blada. Czy myślicie że może być to ciąża? Czy ktoś miał taką sytuacje? Dodaje zdjęcia testów.
 

Załączniki

  • 20231103_200847.jpg
    20231103_200847.jpg
    471,8 KB · Wyświetleń: 397
  • 20231103_170402.jpg
    20231103_170402.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 157
reklama
Hej, dzisiaj rano zrobiłam test, po 3 minutach stwierdziłam że i tak nic z tego i dwóch kresek nie będzie. Włożyłam test do opakowania i szafki żeby go później wyrzucić. Wyjęłam go jakieś 6 godzin później z zamiarem wyrzucenia go ze śmieciami. Jakie było moje zdziwienie kiedy wyjęłam go z opakowania a tam dwie wyraźne kreski. Poleciałam od razu po drugi test innej firmy i kreska była bardzo blada. Czy myślicie że może być to ciąża? Czy ktoś miał taką sytuacje? Dodaje zdjęcia testów.
Ja tak miałam i obecnie 24 tydzień😊 Zbadaj jutro z rana. Trzymam kciuki :)
 
Hej, dzisiaj rano zrobiłam test, po 3 minutach stwierdziłam że i tak nic z tego i dwóch kresek nie będzie. Włożyłam test do opakowania i szafki żeby go później wyrzucić. Wyjęłam go jakieś 6 godzin później z zamiarem wyrzucenia go ze śmieciami. Jakie było moje zdziwienie kiedy wyjęłam go z opakowania a tam dwie wyraźne kreski. Poleciałam od razu po drugi test innej firmy i kreska była bardzo blada. Czy myślicie że może być to ciąża? Czy ktoś miał taką sytuacje? Dodaje zdjęcia testów.
Ja widzę cień. Powtórz test lub pójdź na bete
 
reklama
Hej, dzisiaj rano zrobiłam test, po 3 minutach stwierdziłam że i tak nic z tego i dwóch kresek nie będzie. Włożyłam test do opakowania i szafki żeby go później wyrzucić. Wyjęłam go jakieś 6 godzin później z zamiarem wyrzucenia go ze śmieciami. Jakie było moje zdziwienie kiedy wyjęłam go z opakowania a tam dwie wyraźne kreski. Poleciałam od razu po drugi test innej firmy i kreska była bardzo blada. Czy myślicie że może być to ciąża? Czy ktoś miał taką sytuacje? Dodaje zdjęcia testów.
Jest jakiś cień, ale ciężko stwierdzić czy to nie fabryczna. Ten pierwszy do wywalenia bo nie odczytuje się wyniku po upływie czasu wskazanego na ulotce. Powtórz test za 2 dni albo zrób betę, to będziesz mieć pewność :)
 
Do góry