reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwulatek źle śpi.

A może synek nie akceptuje swojego łóżka, całe życie przecież spal w innym... A czy przy zmianie łóżeczka nie zrobiliście mu przeprowadzki z waszego pokoju? Może tu jest pies pogrzebany i wystarczy jakoś zrobić żeby lóżko swoje polubił
Syn śpi w swoim pokoju od kiedy skończył 6 msc, zanim wymienilam mu lozeczko to drugie stało u niego w pokoju prawie pół roku. Siedząc z nim w pokoju, mówiłem mu że jak będzie duży będzie spał w tym łóżeczku a malutkie będzie dla małej dzidzi.
 
reklama
Poszperałam na Allegro i się znalazło. Fakt że mało ofert, ale są, takie typowo na zamek. A firma Motherhood miała w ofercie śpiworek przedszkolaka, nie wiem czy jeszcze to mają

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby pomogło. A może taki etap, że akurat wolałby z wami spać. Śpiworek jedynie rozwiąże problem zimna, ale niestety nic poza tym. Albo jakiś pluszak-przyjaciel do przytulenia? Moja córka nie pójdzie spać bez swojego misia, nawet na wakacje musieliśmy go zabrać, a jak wróciliśmy o 2 nad ranem i zapomnieliśmy go w samochodzie to płacz i musieliśmy po niego iść ;-)
Aaaa jeszcze ewentualnie - nie wychodzą mu czasem piątki? To też był u nas ciężki czas, jak zawsze poczytałam bajkę i mogłam sobie iść do własnych zajęć, tak przy tylko tych zębach był problem i musiałam siedzieć aż twardo zaśnie, a jak się w nocy przebudziła, to koniecznie do łóżka rodziców musiała iść, inaczej wielki płacz

PS Link na śpiworki Link do: Śpiworek 110 cm - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Oby pomogło. A może taki etap, że akurat wolałby z wami spać. Śpiworek jedynie rozwiąże problem zimna, ale niestety nic poza tym. Albo jakiś pluszak-przyjaciel do przytulenia? Moja córka nie pójdzie spać bez swojego misia, nawet na wakacje musieliśmy go zabrać, a jak wróciliśmy o 2 nad ranem i zapomnieliśmy go w samochodzie to płacz i musieliśmy po niego iść ;-)
Aaaa jeszcze ewentualnie - nie wychodzą mu czasem piątki? To też był u nas ciężki czas, jak zawsze poczytałam bajkę i mogłam sobie iść do własnych zajęć, tak przy tylko tych zębach był problem i musiałam siedzieć aż twardo zaśnie, a jak się w nocy przebudziła, to koniecznie do łóżka rodziców musiała iść, inaczej wielki płacz

PS Link na śpiworki Link do: Śpiworek 110 cm - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
No dzisiaj syn przespal noc w spiworku, trochę z mężem go naciagnelismy i było jako tako, ale w nocy się nie obudził. Synowi piątki wyszły jakoś dość nie dawno i był spokój. ewentualnie mysle o przesuwaniu zebow, nie wiem czy takie cos jest. On jak do nas przychodził to miał problem z zaśnięciem, a w nocy lubił zejść z łóżka czy seojego czy naszego i położyć się na podłodze i spać nie wiem ile czasu. Zakupie ten większy spiworek.
 
My też mamy śpiworek dla córki (zmarźlak straszny), rozmiar 104-110.
A może mu po prostu niewygodnie na tym łóżku? Wkońcu każdy ma różne upodobania co do twardości materaca. Miał inny materac e łóżeczku, do którego się przyzwyczaił i teraz nie może się dopasować.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj zamawiam śpiworek ;) mam nadzieję, że w Nocy da radę przypełzać do nas :D
Mam nadzieję, że to nie kwestia materaca.. w sumie trochę twardszy ma. A może po prostu przyzwyczaił się uderzać głową w szczebelki, bo ledwo się mieścił ? :) aż boki łóżeczka porozpychał.
 
Do góry