reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Belgrano, ja mialam dla Sary kozaczki z Bartka w zeszlym roku - takie wysokie, na 3 rzepy :tak: Super byly, idealnie sie sprawdzily :tak:

W tym roku mamy takie typowe sniegowce z Deichmanna, a kozaczki zimowe chce malej kupic w CCC, bo maja duzy wybor i dobre ceny :tak:

no i przyszla wczoraj kurtka z next - swietna, tez juz wyprobowalysmy - cieplutka i sliczna:tak::-)
 
reklama
Mada, super rzeczy, zwlaszcza buciki :tak: Wlasnie takich podobnych szukam, ale na nasze gorskie warunki musza byc troche wyzsze ;-):-)

Belgrano, dokladnie o takich pisalam :tak::-)
 
Bedyta- ja wczoraj kupiłam w h&m takie z jednym palcem, fajne , ciepłe, nieprzemakalne i za 22 zł.różowo czerwone z hello kitty-moje dziecko jak widzi te kotki to szleje wiec nie było innego wyjścia tylko brac , do nich sa też czapki i szaliczki:tak:
a rok temu kupiłam na allegro- za 20zł kicha jak nic...Ami używa ich jako rekawic do swojego gotowania:-p
 
Bedyta- ja wczoraj kupiłam w h&m takie z jednym palcem, fajne , ciepłe, nieprzemakalne i za 22 zł.różowo czerwone z hello kitty-moje dziecko jak widzi te kotki to szleje wiec nie było innego wyjścia tylko brac , do nich sa też czapki i szaliczki:tak:
a rok temu kupiłam na allegro- za 20zł kicha jak nic...Ami używa ich jako rekawic do swojego gotowania:-p
dzięki!! no to jutro tam jedziemy, i tak miałam wejść do h&m bo szukam czarnego kostiumu, a tam można fajnie skompletować:tak:
 
reklama
Bedytka, zakupy zrobione? ;-):-)

Ja mam dla Sary kilka par rekawiczek, z czego 2 pary nieprzemakalnych, takich porzadnych, ale ona i tak najbardziej lubi takie "szmaciane" polarowe z zeszlego roku i tylko te chce ubierac :-p
 
Do góry