reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie dziś miałam wizytę u gin 😍
Cieszę się ogromnie choć nie mam jeszcze pewności.
Leczylam się brałam luteine i miałam w 12 dc przyjść i dziś byłam i gin powiedział mi że jeden pęcherzyk pękł 😍😍
Powiedziałam mu ze strasznie nie kuje z lewej i prawej strony. Więc powiedział że może jakiś hormon fisiuje albo to ciąża 😍
Czy może któraś z was miała podoba sytuację?
Mam ogromną nadzieję że to wczesna ciąża tak jak mówił 😍😍
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz, który wie, że starasz się o dziecko, nie powinien tak łatwo rzucać hasłami "albo to ciąża", bo teraz Ty się nakręcasz, a im bardziej się nakręcasz, tym więcej objawów ciążowych się doszukasz i jak nic z tego nie będzie, to będzie wielkie rozczarowanie...
Ale skoro dzisiaj byłaś u ginekologa, który stwierdził, że pęcherzyk pękł to jakim cudem już jesteś w ciąży? Dopiero co była owulacja!!
 
Mówił że pękł jakiś czas temu bo go nie ma. A inne samopoczucie i klucie jajników spowodowane albo fisiowaniem hormonu albo wczesna ciąża. Nie mówię że dzisiaj pękł. Mógł nwm kilka dni do tyg temu
Nie lekarzem tylko przekazuję co mówił
 
Życzę Ci z całego serca tej ciąży !!! Dziewczyny pytają bo piszesz, że jesteś w 12dc ? A ilu dniowe masz cykle? Bo w 12dc to raczej dni płodne teraz.
 
reklama
Tylko problem w tym że żadnych objawów nie miałam. Gin mnie zbadal i po moich jajnikach stwierdził że albo jeden hormon szaleje albo wczesna ciąża. Ja oprócz klucia jajników nieam nic
 
reklama
Tylko problem w tym że żadnych objawów nie miałam. Gin mnie zbadal i po moich jajnikach stwierdził że albo jeden hormon szaleje albo wczesna ciąża. Ja oprócz klucia jajników nieam nic
Dla mnie lekarz z takim doświadczeniem, który mówi, że jeden hormon fisiuje to żaden dobry lekarz. W którym dniu cyklu teraz jesteś?
 
Do góry