reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe sprawunki

urocze łóżeczko Magdalena, wg mnie baldachim tyle samo kurzu łapie, co pościel i dobrze, jak go zatrzymuje w drodze do twarzy dzieciaczka, w sumie za każdym razem można go prać z pościelą, ale my się z kolei wahamy z tym okrągłym nad łóżeczkiem (mam zaćmienie i nie pamiętam, jak to się nazywa :baffled:) - nam położna radziła zamiast tego długą przywieszkę od jednego brzegu łóżeczka do drugiego - niby wspomaga linearne postrzeganie, potrzebne potem do czytania??? :eek:
 
reklama
Witam mamusie:-)

Wysprzedaje ciuszki po moim synku ... jesli któras była by zainteresowana to zapraszam na:
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/ubranka-dla-maluszka-do-rozmiaru-74-a-16487/
ceny zawsze mozna jeszcze ponegocjować ;-)
oczywiscie bede tez na bierząco dokładac kolejne pozycje ciuszków

oprócz ciuszków mam jeszcze inne rzeczy typu spacerówka, huśtawka, chodzik, mata itd ... zainteresowanym wyśle maila

pozdrawiam i serdecznie zapraszam :happy:
 
witamza niedługo też zostane mamusia i pomalu rozgladam sie za wyprawka dla dziecka. Chciałabym sie Was spytac ile kosztowała Was wyprawka dla waszego dzisdzisia i jaki jest miesieczny koszt jego utrzymania. Pozdrawiam
 
Wyprawka kosztowała mnie ok. 4 tyś złotych, wszystko kupowalam nowe.
Trudno powidzieć jaki jest miesięczny koszt utrzymania maluszka, karmię piersią więc jedzonko odpada, pieluchy i chusteczko do pupy to koszt ok. 100 zł, kupuję duże opakowania pieluch ,jest taniej. co 2 miesiące kosmetyk do pupy malucha- 20 zł, co miesiąc coś do kąpieli 30zł. Najdroższe są ubranka, ja na nie wydałam już przez 3 miesiące ok 650 zł- nie licze tych z wyprawki, mały urodził się dosyć długi i szybko rośnie .
 
Hej,

słuchajcie, kupiłam na próbę w Plusie pieluszki Bon Bini (produkowane dla Plusa właśnie). Do tej pory używałam pieluch Pampers, ale przy przerobie mojego dziecka to można z torbami pójść. Jak na razie mały nie ma uczulenia, ani odparzenia, pieluszki są chłonne i - co najważniejsze - tanie. 16,99 PLN za paczkę. Polecam.
 
Hej,

ja co prawda wypróbowałam tylko 3 rodzaje pieluszek, ale w naszym przypadku dobrze sprawdzają się HUGGIES zielone. Czerwone są strasznie twarde i potem jest cała poobcierana w tych swoich fałdeczkach. Pampersy nasiąkają jej bardzo szybko i często trzeba zmieniać - w nocy przewijałam ją 3-4 razy, w dzień częściej. Huggies z kolei dla porówniania u mojej Małej wystarczy na całą noc, albo tylko raz Niunia skarży się, żeby ją przewinąć. Jest bardzo chłonny. Wystarczy też na cały (3-4 godzinny) spacer. W pierwszym okresie fajnie mi leżała Bella, ale teraz chyba też szybko przesiąka, bo zaraz jej nie odpowiada. No chyba, że Ona taka jest wrażliwa.
Plusa nie mam nigdzie blisko, to nie ma jak sprawdzić.
 
reklama
Do góry