• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

dzieci z września 2004:))

reklama
:laugh: :laugh: :laugh:
witaj!!! nareszcie jakas bratnia dusza!!!!... juz myslalam ze tylko ja rodzilam we wrzesniu :)

Sebek urodzil sie 13.09 :)
 
Shibaa..
z ciekawosci... zamierzasz w ogole skonczyc z forumowaniem czy z konkretnym forum...???

pozdr i do uslyszenia kiedys :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry