reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki 2010 - Kontynuacja Twoja - Ciaza!!!!

reklama
Justynka sprobuj troche rozebrac dzidzie tak mi radzili w szpitalu. tzn podobno jedyna wieksza czynnosc jaka dzidzia wykonuje to jedzenie. jesli jest jej za cieplo przy jedzeniu to sie poci i duzo nie nabierze wagi, bo wszystko wypoci. nie wiem ile w tym prawdy, ale jak moj krzysiu lezal w szpitalu pod lampami w samym pampersie to na karmienie okrywalam go flanelowa pieluszka. a jak dzidzia ci zasypia przy jedzeniu to rozebranie tez jest dobrym sposobem. ja w szpitalu mojego szkraba za nic w swiecie nie moglam obudzic. wystarczylo ze rozebralam, zmienilam pieluche, troche mu dupka zmarzla i juz nie spal :) nie wiem czy te metody sa dobre, ale moze nie zaszkodzi sprobowac :)
 
aaaaa Alanek ok chodz dzisiaj prawie caly dzien mi nie spal...od 10 rano oczy mu sie zamykaly tylko na jakas malutka drzemke (10-15min) nie wiem czemu...plakac tez czasami poplakal ale nie bylo tragicznie...o 20 go wykapalismy zaraz mu jeszcze dam troszke zjesc no i mam nadzieje ze w nocy bedzie slodko spal...bo ja padam z nog....
Czasami chcialabym sobie posprzatac lub co kolwiek zrobic a tu czasu nie ma....moj Krzysiu chodzi do pracy no i wszystko na mojej glowie,....a nie jest latwo wszystko zrobic samej i to na dodatek jk maly nie spi....
ok spadam bo oczy mi sie same zamykaja...mam nadzieje ze noc bedzie udana caluski dla was i dla dzieciaczkow :*
 
Justynko ja rowniez ALICJE rozbieram.....przewaznie to dziala. Z tym ze ja czekam do pelnych 4 godzin i wtedy dzialam.
A u nas ciagle pepuszek sie slimaczy. Przemywam alkoholem 70% caly czas i nic. Juz ten strupek odpadl ale ja zagladne glebiej to mokre. Jutro zadzwonie do doktorki. COs mi pewnie doradzi.
Justynko ten Sab SImplex to sztuczne mleczko??
Liza_z a jak Ty sie czujesz??? jak dzidzia!
Anna87 ja tez na nic nie mam czasu....u mnie teraz jest godzina 15:29 a ja jeszcze chodze jak wypluta.....w pizamie....jak jakas lumpiara i wlasnie mi przeciekla wkladka na cycucha wiec spadam sie przebrac:zawstydzona/y:
 
Aleksandra, Sab Simplex to specyfik na kolke u dzieci. Są to takie kropleki które dodaje się do mleczka. One powodują to że usuwają namiad powietrza w jelitkach maluszka, a wiadomo że kolka to nadmir gazów które męczą mały brzuszek.

Ja już na nogach, wyspaaana ;-) Mała zasnęła o 22, ja zaraz z nią ;-) Na jedzonko obudziła sie o 2,00 i teraz zaczyna dopiero sie budzic ;-)
 
aleksandra26 ale ty masz dobrze!!!!!

esti dziekujemy za informacje!!!!

Mam do Was propozycje nie do odrzucenia!!!

Zaloze watek dla lisopadowek i grudniowek!!! Mysle ze to dobry pomysl, nie jest nas za duzo i fajniej bedzi gdy bedzi nas wiecej. Zawsze ktos odpisze, wesprze. No nic jezeli nie akceptujecie pomyslu, najwyzej watek zamkna:-)

http://twoja-ciaza.com.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=744&p=49315#p49315


PS. Dziekujemy za gosciene moderatorkom tego superowsiego forum. Ja bede zagladac!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry