reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczkowe menu

A mój Bartek jak na złość stracił apetyt. Raz na 3-4 godz 90ml mleka to max. A zupy i deserku to nie ma mowy o zjedzeniu
 
reklama
moja pije herbatki hippa (jeśli pije) znacie jakieś lepsze?

a powiedzcie ile wasze maluszki śpią w dzien?
 
Ostatnia edycja:
Ania_86 ty robisz sama kisiel czy to jakiś konkretny kupny dajesz maleństwu?
misiuunia, Nadka śpi w dzień łącznie ok 2 - 2,5h. Jakieś 2h po pobudce śpi ok 40 minut, a później po południu około 1 - 1,5h
 
Nasz dzień zaczyna się ok 9-10, jak już mała na dobre wygrzebie się z łożeczka i od tej pory robi sobie 3 drzemki w tym jedną taką ok.1,5 h.

Kinia, kisielek robię sama z przepisu paulki.pół soczku bobofrut + łyżeczkę mąki ziemniaczanej. Lence smakuje bardziej niż deserek owocowy:-)
 
co dzisaj serwujecie maluszkom na obiad??
ja am pare sloiczko to chyba dzisaj sloiczek....chodz ppowiem wam ze niechcetnie je wcina ,a robilam pierogi ruskie i dawalam mu farsz troszeczke na sprobowanie to az mus ie uszy tzresly tak mu smakowal




 
reklama
Do góry