reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie proszę pomóżcie bo już mi te myśli spać nie dają.
Staramy się o dzidziusia 5 miesięcy bez owocnie. U gin byłam 2 miesiące temu powiedział że jest wszystko dobrze i mam czekać na owulacje.
I właśnie wczoraj podkusilo mnie coś zeby zrobić test owulacyjny. Zrobiłam i były 2 kreski. Kreska testowa dużo ciemniejsze od kreski kontrolnej, miałam ze 3/4 dni ból prawego jajnika. Wspolzyjemy regularnie codziennie z przerwami w miesiącu 2/3 dni. Czy jest szansa że wkoncu się udało???
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez musiałam kilka miesięcy poczekać na druga ciąże. Robiłam testy, niektóre wychodziły pozytywne, niektóre nie. Wywnioskowałam z tego, ze owulacja nie jest gwarantem ciazy. Gdyby tak było to na pierwszy pozytywny test owu byłabym w ciazy a tak się nie stało.
Jesteś w stanie zajść w ciąże i ja donosić. Prognozy są bardzo dobre.
A jestes przed okresem?przed owu?
Jesli przed okresem dzien lub dwa i owu wychodzi pozytywne to masz duuze szanse ze sie udalo:) Wiadomo ze musisz zrobic test ciazowy albo slynna bete.
Daj znac,trzymam kciuki
 
Do okresu mam 9 dni i przez 4 dni bolały mnie jajniki dlatego robiłam test i ciągle pozytywny. Dziś wyszedł mi taki test jak na zdjęciu. Czyli jest duża szansa że udało się? Od 5 miesięcy nie miałam wgl owulacji :(
 

Załączniki

  • IMG_20190809_094538.jpg
    IMG_20190809_094538.jpg
    351,1 KB · Wyświetleń: 76
9 dni do okresu to duzo,to ja bym raczej wziela ten test jako objaw poznej owulacji.
Jakby pozytywy owu wychodzily jeden dzien przed okresem lub w dniu okresu to bym zakladala ciaze.u ciebie jeszcze daleko do okresu
 
Mi zawsze lekarz mówił ,że najlepiej współżyć od 10 dc co 2 dzień , że niby codzienny sex sprawia że plemniki są słabe ,ale pewnie nie ma reguły , jeśli masz regularne cykle to w miarę łatwo wyliczyć kiedy wypada owu , i jeszcze polecam aplikację flo,pomaga
 
Przy codziennym współżyciu plemniki są słabsze i jest ich mniej, w drugiej ciąży współżyłam z mężem co 2 dni od dnia, w którym pierwszy raz wyszedł pozytywnie test owulacyjny.

I nie słuchaj tego, co pisze Loli05, bo nie dalej, jak tydzień temu był wątek, że dziewczynie testy owulacyjne wychodziły pozytywne w dniu spodziewanej miesiączki, kilka lasek pisało, że gratulują, bo to ciąża i im też testy owu wychodziły pozytywnie, a tu niestety okres przyszedł i rozczarowanie...
 
reklama
Czyli do okresu jak będę spolzyla codziennie to powinnam zajść??
Kochana jak masz internet ,a widze ze masz,to mozesz sobie w googlu wpisac "jak dzialaja testy owulacyjne" lub "jak zajsc w ciaze" lub "kiedy wspolzyc po testach owu pozytywnych" to napewno duzo normalnych artykulow wyskoczy,porzadnie napisanych,podpartych wiedza medyczna
 
reklama
Przy codziennym współżyciu plemniki są słabsze i jest ich mniej, w drugiej ciąży współżyłam z mężem co 2 dni od dnia, w którym pierwszy raz wyszedł pozytywnie test owulacyjny.

I nie słuchaj tego, co pisze Loli05, bo nie dalej, jak tydzień temu był wątek, że dziewczynie testy owulacyjne wychodziły pozytywne w dniu spodziewanej miesiączki, kilka lasek pisało, że gratulują, bo to ciąża i im też testy owu wychodziły pozytywnie, a tu niestety okres przyszedł i rozczarowanie...
Ja zarowno w normalnej ciazy i biochemicznej mialam pozytywne owulacyjne,wiec opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu u mnie sie sprawdza
 
Do góry