reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

reklama
Dagmar bardzo się cieszę :-) od zawsze marzyłam o dziewczynce :-) i zawsze mówiłam że będzie Zuzka, ale teraz tyle tych Zuzek że chyba jednak pomyślimy nad innym imieniem :-) tylko jakie teraz zacznie się problem :-) no i w końcu wezmę się za malowanie pokoiku jest zielony dodam fioletowe wstawki i będzie pięknie :-):-):-):-):-):-):-)
 
Dagmar bardzo się cieszę :-) od zawsze marzyłam o dziewczynce :-) i zawsze mówiłam że będzie Zuzka, ale teraz tyle tych Zuzek że chyba jednak pomyślimy nad innym imieniem :-) tylko jakie teraz zacznie się problem :-) no i w końcu wezmę się za malowanie pokoiku jest zielony dodam fioletowe wstawki i będzie pięknie :-):-):-):-):-):-):-)

masz rację, będzie pięknie :)
Ja bym malowała dziewczynkom na fiolet i nad łóżeczkiem coś różowego :) ale sfera marzeń, zamiast 2 pokoików dziecięcych został 1 więc nici z dziewczęcego pokoiku :(
 
A jednak chłopiec:-) nadal nie mogę uwierzyć, jak pani dr pokazała mi krocze to odruchowo stwierdziłam, że pewnie źle widze i szpara:-) śmiała się ze mnie że siusiak że ho-ho i jak to mężczyzna, ręką sobie trochę przy klejnotach pogmerał
 
No to widzę, że coraz wiecej dziewczynek :)
Evelinka - co z tego, że pełno Zuzek, Julek też pełno a ja i tak dam imie takie jak mi się podoba... dasz inne imie a za rok dwa zrobi się na niego taka moda jak teraz jest na Julki, Lenki, Maje itp....
Co do koloru pokoika to ja mam pomalowany pokoik na żółto zielono (dwie ściany żółte, dwie zielone) powiesze jakieś dodatki różowe, fioletowe i myślę, że będzie ok, nie chce typowo dziewczęcego pokoju całego w różu.
 
reklama
Do góry