reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
ja mam bóle owulacyjne, czuję dokładnie kiedy się zbliża, co potwierdziły moje wizyty u gina, ze to już za dzień maks dwa powinna nastąpić, tak samo testy też wtedy wychodziły pozytywne.- to miała być odpowiedź dla @Jula19 ale mi wykasowało komentarz :D
 
Nopare lat jest już z nim problem. Do ostatniej iui jechałam po niego do Czech a później już prosiłam o ovitrelle bo z pregnylem były zawsze cyrki i dodatkowy stres 🙄 ale różnica w cenie jest okrutna
A tak z ciekawości po ile był pregnyl? Sądziłam, ze wszystkie te iniekcje będą w podobnej cenie. Cały zeszły rok przeszłam na ovi za +/- 120-150zl szt

jebłam xD
grała któraś z Was w Heroes of Might and Magic III? xD
Ja, uwielbiam :)) nadal mam na kompie i jak mam cały dzień w łóżku, np jestem chora to odpalam i gram po kilkanaście godzin 😀
 
A tak z ciekawości po ile był pregnyl? Sądziłam, ze wszystkie te iniekcje będą w podobnej cenie. Cały zeszły rok przeszłam na ovi za +/- 120-150zl szt


Ja, uwielbiam :)) nadal mam na kompie i jak mam cały dzień w łóżku, np jestem chora to odpalam i gram po kilkanaście godzin 😀
ja też kochooooom!
I takie coś mam zapisane na pulpicie, uważam, że jest genialne :D
szkieletłem.jpg
 
reklama
Jeszcze co do spania w majtkach. To ja zawsze spalam w majtkach i do tego luźnych jakichs spodenkach albo w samych majtkach po prostu. Od jakiegos roku zaczęłam spać bez. Jakoś tak sie przyzwyczaiłam, mimo że sobie tego nie wyobrażałam kiedyś. Tak samo wkładki używałam zazwyczaj na końcówkę okresu No i ewentualnie jak jakies plamienia miałam to też. A obecnie nie wyobrażam sobie znowu spania bez majtek ze względu na luteine która wypada mi grudkami więc śpię w. No i dziennie zużywam sporo wkładek bo cały czas zostają te resztki z tabletki. Więc mimo że nie jest to wskazane niestety na tą chwilę muszę sobie jakos radzić z tym.
 
Do góry