reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Czytam i czytam ale tyle piszecie ze nie nadążam. Kupiłam testy owu i wczoraj tylko słaba kreska a dziś już prawie peak. A myślałam że owu mogła być w weekend. Kusi mnie by iść jutro na USG ale wstydzę się bo byłam tydzień temu i nic nie było, ani pęcherzyka jednego. Mąż mówi bym odpuściła bo głupka z siebie zrobię. Co myślicie?
Mąż się nie zna 🤪 Ja jakbym miałam możliwość to bym poszła
 
reklama
Czytam i czytam ale tyle piszecie ze nie nadążam. Kupiłam testy owu i wczoraj tylko słaba kreska a dziś już prawie peak. A myślałam że owu mogła być w weekend. Kusi mnie by iść jutro na USG ale wstydzę się bo byłam tydzień temu i nic nie było, ani pęcherzyka jednego. Mąż mówi bym odpuściła bo głupka z siebie zrobię. Co myślicie?
A robisz testy od paru dni? Ja też myślałam ze mam mieć owu w niedziele ale miałam w czwartek albo piątek chyba. Bo czułam w czwartek ze mnie bolało i zrobiłam test i faktycznie dwie mocne kreski wyszły następnego dnia to samo. Owulki się przesuwają. Może poczekaj jeszcze jutro zrób i zobacz…
 
A propo badania szyjki macicy: nie wiem dziewczyny jak Wy to robicie. Ja jak se tam gmeram paluchem w tej szyjce to rzygać mi się chce xD
Ja swoją najlepiej wyczuwam jak kucam. I w samej szyjce nie gmeraj 🤣🤭 wkładasz palucha do pochwy i mniej więcej na srodku jest taki kutasek xD raz jest dłuższy, raz krótszy, raz czujesz dziurke że lekko opuszek palca wchodzi. Ale generalnie uważaj żeby być sterylnym bo szybko można infekcje złapać
 
A robisz testy od paru dni? Ja też myślałam ze mam mieć owu w niedziele ale miałam w czwartek albo piątek chyba. Bo czułam w czwartek ze mnie bolało i zrobiłam test i faktycznie dwie mocne kreski wyszły następnego dnia to samo. Owulki się przesuwają. Może poczekaj jeszcze jutro zrób i zobacz…
Zrobię po pracy. Poszłabym na USG bo ostatnio mi się torbiel zrobiła na 4.5cm wiec może teraz dałby mi zastrzyk jakby rzeczywiście był jakiś pecgerzyk owulacyjny 😃 A co tam, pójdę, najwyżej mi powie bym więcej nie przychodzila 🤣
 
Ja swoją najlepiej wyczuwam jak kucam. I w samej szyjce nie gmeraj 🤣🤭 wkładasz palucha do pochwy i mniej więcej na srodku jest taki kutasek xD raz jest dłuższy, raz krótszy, raz czujesz dziurke że lekko opuszek palca wchodzi. Ale generalnie uważaj żeby być sterylnym bo szybko można infekcje złapać
No dobra kutaska wyczułam i co teraz? 😂😂😂😂
 
No dobra kutaska wyczułam i co teraz? 😂😂😂😂
Hahahha to ten kutasek to twoja szyjka macicy. Jak przypomina bardziej czubek nosa tzn że jest twarda. A jak jest jak usta to miękka.
Moja jest miękka i wyraźnie dłuższa (czyli nie muszę tak głęboko grzebać żeby była) jak mam owulacje i w dzień dostania okresu. Jak już mam okres to nie grzebie.
A pomiędzy owulacja i okresem jest twarda i tak wysoko tam, że grzebie głęboko. W ciąży też jest twarda i zamknięta
 
Szkot, ale urodzil sie w niemczech i ojciec niemiec. No i ma ten charakterek szwabski, ale jaki skubany jest przystojny za to :D
Londyn jest bardzo drogi i brudny. Ciesze sie, ze wyjechalam do Szkocji ;) I dobrze, ze wybralas Hiszpanie ♥️ A gdzie dokladnie?
Mieszkamy pod Barceloną teraz, na wybrzeżu a wcześniej 2 lata mieszkałam w Barcelonie. I tak samo jak Londyn, Barcelona jest droga i brudna 😁 i pełna turystów.
 
Ja swoją najlepiej wyczuwam jak kucam. I w samej szyjce nie gmeraj 🤣🤭 wkładasz palucha do pochwy i mniej więcej na srodku jest taki kutasek xD raz jest dłuższy, raz krótszy, raz czujesz dziurke że lekko opuszek palca wchodzi. Ale generalnie uważaj żeby być sterylnym bo szybko można infekcje złapać
Tak tak, i to sa te obmierzłe rzeczy :D
 
reklama
Moja biel dzisiejsza 🤷 no nic. Czekam na małpę, dziś termin. Ale musiałam siknac, bo jutro mam wyjazd służbowy i służbowo będą %%😎 Swoją drogą czuje się trochę jak w tej grze w piwach czy kiedyś w lodach: "Graj dalej"🤣
 

Załączniki

  • IMG_20220622_070030.jpg
    IMG_20220622_070030.jpg
    319 KB · Wyświetleń: 48
Do góry