reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Hej dziewczyny, dziś 7 dni po ovitrelle robiłam progesteron i estradiol, prog to wiem co znaczy ale estradiol jest Ok? Znacie się na tym? @lady_in_blue come to the rescue ;)
 

Załączniki

  • 8BF02317-6131-422B-A7B5-08E8327549C2.jpeg
    8BF02317-6131-422B-A7B5-08E8327549C2.jpeg
    57 KB · Wyświetleń: 57
Pomocy! Dostałam worek kabaczków. Co z nich zrobić??
Ketchup rzeczywiście jest super, ale zrobilam go za dużo i sie przejadł 🤣 oprócz tego polecam cukinie nadziewane mielonym zmieszanym z ta wydrozona częścią cukini, zapieczone z serem + sos czosnkowy albo sos do makaronu - pokrojona cukinia, smietana, czosnek, przyprawy: ostra i slodka papryka, no i wiadomo sól i pieprz 😁
 
@LadyCaro pisalas, ze nie najadasz się brązowym ryżem, a próbowałaś basmati? On tez ma niski indeks mimo, ze jest biały. Pełnoziarniste makarony bardzo dobre ma lubella (takie z napisem „nowy lepszy smak”) - praktycznie identyczne w smaku jak białe, bez tej takiej goryczki (?) ciemnego makaronu. Spoko jest tez taki makaron z soczewicy z biedronki, ja daję go do sałatek, i z grochu - ten super wchodzi z pesto. Tylko trzeba uważać żeby nie rozgotować bo się rozmasla ;)
 
reklama
Ktoś mi tu proponował, chyba Wezu, żebym założyła kanał na YouTube. I tak sobie wyobraziłam, że sprzedaje za kase wróżby zapladniajace. Ktoś płaci, a ja mu wysyłam zaklecie, dostaje i czyta takie ***** jak tu pisze 😂😂😂 mina takiej osoby pewnie by była bezcenna xD
Tak to byłam ja. Uważam że byłabyś ogromną konkurencją dla dr Evy Ariah 😂 nie stawiałabyś tarota tylko zaklęcia wymyślała 😂😂😂
 
Do góry