reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziurka przy ranie po CC

Madzia86G

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2021
Postów
8 446
Miasto
Tarnowskie Góry
Witam.
Mam pytanie do mam po cesarkach.
Czy miała któraś taką sytuację , że obok rany albo i na samej ranie zrobiła się dosłownie dziurka w skórze ?
Jestem po 3miesiącu od porodu i od pewnego czasu w jednym miejscu tuż obok ładnie zagojonego cięcia , lekko poszczypywała mnie skóra.
Cała rana jest czysta i ładnie się goi. Ale w jednym miejscu tuż obok samej blizny mam niedużego hmm ... jakby siniaka wielkości małego paznokcia.
Wczoraj zobaczyła tam dziurkę w skórze, a dzisiaj zaczęła się w niej pojawiać krew.

Do kogo z tym iść, do własnego ginekologa ?
Czy zagoi się to samo tylko potrzeba czasu i nieco bardziej spokojnego trybu życia żeby nie obciążać za bardzo jeszcze mięśni, czy jednak będzie tu konieczna wizyta u chirucha żeby coś skorygował w zabiegu ?
 
reklama
Moja blizna po cc się otwierała w miejscu szwów wewnętrznych. Powinny się rozpuszczać ale u mnie rozpuszczały się tylko częściowo i wędrowały w górę żeby wyjść prze skórę. Robił się stan zapalny i pół blizny się rozeszło. Dopiero wizyta u chirurga, usunięcie szwów spowodowały, że rana się zagoiła. Nie wiem czemu tak reagowałam na te nierozpuszczone nitki...
 
Do góry