reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne drgania w brzuchu (37tc)

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Jestem na końcówce i dwa razy zdarzyło mi się coś dziwnego, pierwszy raz z 3 dni temu a drugi raz dzisiaj rano otóż poczułam kilkusekundowe drganie w brzuchu jakby moje dziecko się trzęsło nie była to czkawka tylko takie bardzo szybkie pulsacje strasznie się tym zmartwilam
Czy któraś z Was miałam podobne odczucia?
 
reklama
Rozwiązanie
Tez tak miałam w pierwszej ciazy, jakby dziecko miało kilkusekundowe drgawki. Pamietam, ze byłam przerażona, ale zdarzyło się to może 3-4 razy. Podobno to wynik niedojrzałości układu nerwowego, ale jeśli Cię coś niepokoi najlepiej skontaktować z lekarzem. Synek zdrowy.
W dwóch ciazach nic takiego mi sie nie przytrafilo. Jeśli jesteś zaniepokojona to dzwon do swojego ginekologa albo jedz na izbe przyjec to cie chociaż zbadaja. Nie wiem nawet co innego ci doradzic, dziwne te drgania a koncowka ciazy to zawsze jeszcze bardziej stresuje.
 
reklama
reklama
Tez tak miałam w pierwszej ciazy, jakby dziecko miało kilkusekundowe drgawki. Pamietam, ze byłam przerażona, ale zdarzyło się to może 3-4 razy. Podobno to wynik niedojrzałości układu nerwowego, ale jeśli Cię coś niepokoi najlepiej skontaktować z lekarzem. Synek zdrowy.
 
Rozwiązanie
Do góry