reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Cześć dziewczyny
Staramy się z mężem już jakiś czas o dziecko, dwa tygodnie temu w niedzielę powinna być owulacja natomiast pierwszy raz spotkałam się z przypadkiem że nie miałam bólu w podbrzuszu, zawsze ból był czy to prawa strona czy lewa. Gdyby nie to że było duża ilość śluzu lepkiego oraa kalendarzyk to tak naprawdę nie wiedziała bym że jest owulacja. No i we wtorek bardzo wysypaly mnie krosty tak jak zawsze przy owulacji. Okres pojawił się tak jak powinien w niedzielę natomiast też pojawiła się dziwna rzecz zawsze szprycowalam się tabletkami bol brzucha był duży nieraz budziłam sie w nocy natomiast teraz wzięłam może 3 od niedzieli gdzie tak naprawdę z reguły brałam ich więcej, no i teraz po kąpieli tak naprawdę krwawienie zatrzymalo się gdzie nigdy mi się tak nie zdarzało .
Czy powinnam zacząć się stresować np brakiem bólu owulacyjnego i np zmniejszony bólem okresu czy też zatrzymaniem okresu ??
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny
Staramy się z mężem już jakiś czas o dziecko, dwa tygodnie temu w niedzielę powinna być owulacja natomiast pierwszy raz spotkałam się z przypadkiem że nie miałam bólu w podbrzuszu, zawsze ból był czy to prawa strona czy lewa. Gdyby nie to że było duża ilość śluzu lepkiego oraa kalendarzyk to tak naprawdę nie wiedziała bym że jest owulacja. No i we wtorek bardzo wysypaly mnie krosty tak jak zawsze przy owulacji. Okres pojawił się tak jak powinien w niedzielę natomiast też pojawiła się dziwna rzecz zawsze szprycowalam się tabletkami bol brzucha był duży nieraz budziłam sie w nocy natomiast teraz wzięłam może 3 od niedzieli gdzie tak naprawdę z reguły brałam ich więcej, no i teraz po kąpieli tak naprawdę krwawienie...
Myślę, że nie masz powodu do stresu, zdarzają się cykle bezowulacyjne.
Gdybyś nie starała się o dziecko, to nawet byś tych "odstępstw od normy" nie odnotowała, więc podejdź do tego na spokojnie.
Powodzenia w następnym cyklu!
 
Cześć dziewczyny
Staramy się z mężem już jakiś czas o dziecko, dwa tygodnie temu w niedzielę powinna być owulacja natomiast pierwszy raz spotkałam się z przypadkiem że nie miałam bólu w podbrzuszu, zawsze ból był czy to prawa strona czy lewa. Gdyby nie to że było duża ilość śluzu lepkiego oraa kalendarzyk to tak naprawdę nie wiedziała bym że jest owulacja. No i we wtorek bardzo wysypaly mnie krosty tak jak zawsze przy owulacji. Okres pojawił się tak jak powinien w niedzielę natomiast też pojawiła się dziwna rzecz zawsze szprycowalam się tabletkami bol brzucha był duży nieraz budziłam sie w nocy natomiast teraz wzięłam może 3 od niedzieli gdzie tak naprawdę z reguły brałam ich więcej, no i teraz po kąpieli tak naprawdę krwawienie zatrzymalo się gdzie nigdy mi się tak nie zdarzało .
Czy powinnam zacząć się stresować np brakiem bólu owulacyjnego i np zmniejszony bólem okresu czy też zatrzymaniem okresu ??
Ja miałam jak ty zawsze po bólu wiedziałam Kiedy owu akurat w mc w którym zaszłam w ciążę bólu nie było a owu była co dziwne. Jeżeli chodzi o @ to u mnie przez pierwszy dzien tez tylko Ibuprom bo w krzyżu aż ból okropny ale były tez mc gdzie bólu nie było krwawienie 1 max dni potem tylko plamienie i po.@ .... skąd jak i dlaczego nawet się nie zastanawiałam...
 
Rozwiązanie
Do góry