reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy

odoakrynt

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2023
Postów
15
Zacznę od tego, że moje cykle są regularne - 27 dni, krwawienie trwa 5 dni. Z partnerem zabezpieczamy się tylko prezerwatywami (ale od razu mówię, że jesteśmy bardzo uważni). Ostatnio, podczas wakacyjnego wyjazdu specjalnie czekałam do 19tego dnia cyklu ze współżyciem, żeby być spokojniejsza, że jest już po owulacji. Każdy stosunek był zabezpieczony prezerwatywą, nic nie pękło. Jednak dzisiaj - 6 dni po stosunku, dzień przed spodziewaną miesiączką wystąpiły u mnie nietypowe objawy. Nie odczuwam bólu piersi (a zwykle się pojawiał) i wystąpiło coś w rodzaju plamienia. Wygląda to tak, że na podpasce i na papierze toaletowym widać tylko żywoczerwone skąpe plamienie, ale wewnątrz pochwy widoczne jest więcej krwi. Taki jakby śluz zabarwiony krwią. Pobolewa mnie trochę brzuch jak na okres. Czy to może być plamienie implantacyjne? Wiem, że ten portal to nie wyrocznia, ale szukam wsparcia :(
 
reklama
Owulacja mogła się przesunąć, więc gdyby mowa była tylko o stosunku przerywanym, to istniałaby szansa na ciążę. Natomiast jeśli stosowaliście antykoncepcję (prezerwatywę), to nie ma powodów do zmartwień. Jeśli to plamienie nie zmieni się w okres, to dwa dni po jego wystąpieniu możesz zrobić test ciążowy - jeżeli to plamienie implantacyjne, test wyjdzie pozytywny.
 
Do góry