reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne upławy

G

guest-1681834848

Gość
Cześć, gdy spóźniała mi się miesiączka zrobiłam testy i wychodziły drugie blade kreski, jednak dwa dni później dostałam normalnie okres i trwał on ok.7 dni i mimo wszystko że te grubsze krwawienie minęło to od razu po okresie zaczęły się upławy, są obfite, albo żółte z nitkami świeżej krwi, albo właśnie różowe od krwi czy pomarańczowe, dodatkowo boli mnie delikatnie podbrzusze i mam uczucie parcia na pęcherz.. czy to było poronienie czy coś ? Okres miałam normalny jak zawsze ból, dużo skrzepów.. ginekologa mam w poniedziałek ale niepokoje się bo nigdy tak nie miałam, okresu nie mam od tygodnia ale te upławy cały czas, martwie się że coś się dzieje...( Od 23.11 nie współżyłam)
I jeszcze jedna sprawa dziś rano zauważyłam że mam jedną pierś twardą jak kamień, jak ją dotykam to czuję twardą gulę, co to może być, boli mnie też sutek, za wszystkie odpowiedzi dziękuję

reklama
Ja miałam podobnie, po "okresie" miałam plamienia i okazało się, że cp.
Także lepiej jak najszybciej sprawdzić u lekarza.
Możesz też zrobić jutro betę i w poniedziałek potwórzyć jeśli będzie "ciążowa".
Jeśli było to poronienie ( ciąża biochemiczna), to beta jutro powinna być negatywna. Jeśli będzie dodatnia, i będzie rosła, to rzeczywiście może oznaczać cp ( ale to już sprawdzi jedynie lekarz).

Ja miałam podobnie, po "okresie" miałam plamienia i okazało się, że cp.
Także lepiej jak najszybciej sprawdzić u lekarza.
Możesz też zrobić jutro betę i w poniedziałek potwórzyć jeśli będzie "ciążowa".
Jeśli było to poronienie ( ciąża biochemiczna), to beta jutro powinna być negatywna. Jeśli będzie dodatnia, i będzie rosła, to rzeczywiście może oznaczać cp ( ale to już sprawdzi jedynie lekarz).
przepraszam, co Pani ma na myśli pisząc cp, nie rozumiem

Ciaza pozamaciczna
gdybym zrobiła np teraz test ciążowy i by była ta ciąża pozamaciczna to może wyjść pozytywny ? Co dalej robić...zaczynam się bać... Jeszcze mieszkam teraz w innym mieście daleko od rodziny, mąż wyjechał za granicę wraca za tydzień a ja sama z małym dzieckiem ... Boże..

gdybym zrobiła np teraz test ciążowy i by była ta ciąża pozamaciczna to może wyjść pozytywny ? Co dalej robić...zaczynam się bać... Jeszcze mieszkam teraz w innym mieście daleko od rodziny, mąż wyjechał za granicę wraca za tydzień a ja sama z małym dzieckiem ... Boże..
Nie rób testu ciążowego, tylko idź do punktu pobrań o zrób beta hcg. Na pewno da się znaleźć jakiś jeszcze otwarty. Jeżeli beta będzie dodatnia, zrób drugą w sobotę rano. Jeżeli będzie przyrastać to jedź od razu do szpitala.

Nie panikuj. Jak piszą dziewczyny. Zrób betę z krwi. Jeśli wyjdzie pozytywna, powtórz po 48h i jeśli będzie rosła to zgłoś się do szpitala na izbę przyjęć.

Nie panikuj. Jak piszą dziewczyny. Zrób betę z krwi. Jeśli wyjdzie pozytywna, powtórz po 48h i jeśli będzie rosła to zgłoś się do szpitala na izbę przyjęć.
ale wydaje mi się że gdyby to była ciąża pozamaciczna to by wyszedł test pozytywny, zrobiłam na wszelki wypadek bo mialam akurat w domu i jest negatywny

reklama
Skoro negatywny to niemożliwe żeby była ciąża, gdyby była nawet pozamaciczna i by był przyrost to test przecież byłby pozytywny... A może to po tym poronieniu tak jest nie wiem

Do góry