reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne wyniki testow owulacyjnych

Dlatego ja skonczylam zabawe z testami .byla. w srode na monitoringu pecherzyk dominujacy 15 mm jutro powinnien miec 19 I bedzie stymulacja cyklu bo do okresu 11 dni .
A co masz na myśli że będzie stymulowany ? Bo wsumie na ten moment się tym nie interesowałam bo myślałam że obejdzie się bez tego
 
reklama
@klaudia16, a nie badasz przypadkiem z pierwszego, porannego moczu? Badaj z drugiego lub trzeciego i ściągnij sobie apkę Premom, która Ci oszacuje wynik testu na podstawie zeskanowanego zdjęcia. Do tego włącz pomiary temperatury, które powiedzą Ci, czy i kiedy owulacja nastąpiła.
 
Badam zawsze 2 drugiego i wieczorem o tej samej godzinie, nie pijąc przez około 2h , aplikacje mam . Myślę jeszcze nad tymi pomiarami ,ale i tak już umówiłam wizyty na monitoring owulacji , jak to nie pomoże to moja ginekolog dala nam skierowanie do poradni niepłodności mam nadzieję że tam znajdą powód i pomogą
 
Badam zawsze 2 drugiego i wieczorem o tej samej godzinie, nie pijąc przez około 2h , aplikacje mam . Myślę jeszcze nad tymi pomiarami ,ale i tak już umówiłam wizyty na monitoring owulacji , jak to nie pomoże to moja ginekolog dala nam skierowanie do poradni niepłodności mam nadzieję że tam znajdą powód i pomogą
Trzymam kciuki 🤞
 
No ja bylam u ginekologa pecherzyk dominujacy 21 mm dostalam zastrzyk Ovitrelle 250 I dzis pewnie max jutro peknie .jak sie nie uda vo miesiąc ten sam schemat .Tylko w tamtym miesiącu owulacje mialam idealnie 14 dni przed teraz 4 dni bedzie pozniej .za 11 dni wypada okres wiec zrobie test .zobaczymy co to będzie. Nie nastawiam sie ze uda sie 1 czy 2,3 cyklu .
 
A powiedz mi ile dni po @ umowilas wizyty ,bo ja umówiłam według kalendarzyka 6 dni po @ pierwsza i później co 2 dni ,ale właśnie dostałam jakiś brązowych plamien a mam dopiero 19dc i czuje ze chyba jednak ona się zacznie wcześniej i teraz nie wiem co robić. Jakiś ten cykl mam strasznie powalony
 
Pierwsza mialam w 11 dniu ale tylko dlatego ze mialam umowiona wizyte bo odbieralam cytologie z typowaniem hpv .I mówię minelo 6 miesiecy a ciazy brak .pecherzyk za maly byl bo mial 15 mm w 13 dniu cyklu juz 21mm I dzis zastrzyk .Mam cycle krotkie 23,25 dni I pozno wypada owulacja .
Następnym razem jak sie nie uda przyjsc w 12 dniu cyklu .
Teraz do roboty sie trzeba zabrac .
 
To oby się udało i nie trzebabylo się umawiać na kolejny monitoring . Ja zobacze jak się rozwinie moje plamienie ,czy przerodzi się w @ czy nie , jeżeli tak to umowie wizytę wcześniej
 
reklama
Do góry