reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne "zaczerwienienia" na twarzy

reklama
Mój synek od jakiegoś czasu po lewej stronie ma dziwne szorstkie zaczerwienienia nad okiem,koło oka i na policzku. Jest to tylko po jednej, lewej stronie. Ogólnie synek się tam często próbuje drapac. Na początku myślałam że to od tego. U chirurga podczas wizyty z pepkiem zasugerowano skaze białkowa ale mały nie ma ani przesuszonej skóry za uszami, ani zaczerwienienia pod łokciami i kolanami. Kupki robi normalne. Objawy nie nasilaja sie po jedzeniu. Karmie go piersia i 2 x dziennie też bebiko 1. Aha i jak posmaruje te zaczerwienienia balsamem to bledna i są prawie nie widoczne. Załączam zdjęcia.


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba warto byłoby się udać do dermatologa :(
 
Dziewczyny było lepiej a od dwóch dni jest gorzej. Najpierw lepiej do dermatologa czy alergolog? Mleko modyfikowane na razie całkiem odstawiam

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam podobnie. Jesteśmy na kp i mm. U nas objawy pojawiły się na prawej stronie - ramię, rączka i udo. Udaliśmy się do alergologa według zaleceń pediatry i okazało się że to AZS. Teraz jesteśmy pod opieką dermatologa. Polecam udać się najpierw do pediatry, on powinien pokierować dalej, a jeśli nie to do alergologa on też pokieruje dalej albo jedynie uspokoi.
 
reklama
Do góry