reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny ból brzucha

jessica230198

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
58
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was się zmagała z bólem brzucha takim jak przy jelitówce?jestem w 24tc od dwóch dni towarzyszy mi ten ból, ale żadnych innych objawów, miałam tak ostatnio w 20tc po USG ale wtedy to powodem było że położna trzęsła moim brzuchem w wszystkie strony ze względu na złe położenie malucha, i objawy minęły następnego dnia, a teraz tak bez przyczyny i już drugi dzień się tak fatalnie czuję, czy to może być coś nie tak?
Przy pierwszej ciąży nie miałam takich dziwnych objawów.
 
reklama
Z takimi rzeczami radzę lepiej dzwonić do ginekologa.
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was się zmagała z bólem brzucha takim jak przy jelitówce?jestem w 24tc od dwóch dni towarzyszy mi ten ból, ale żadnych innych objawów, miałam tak ostatnio w 20tc po USG ale wtedy to powodem było że położna trzęsła moim brzuchem w wszystkie strony ze względu na złe położenie malucha, i objawy minęły następnego dnia, a teraz tak bez przyczyny i już drugi dzień się tak fatalnie czuję, czy to może być coś nie tak?
Przy pierwszej ciąży nie miałam takich dziwnych objawów.
 
Ja też uważam, że wszelkie niepokojące bóle należy skonsultować z lekarzem.
Być może tylko rosnąca macica zaczyna uciskać Twoje jelita i stąd takie wrażenie, a może dochodzi do czynności skurczowej macicy. Szkoda czasu na gdybanie - pakuj się i niech ktoś Was obejrzy.
 
Oczywiście że bym tak zrobiła ale problem w tym że mieszkam w wielkiej Brytanii a tu opieka medyczna jest trochę bardziej skomplikowana,
na te pytania zapytała się położna czy mam krwawienia jeżeli nie to wszystko ok 🤷🏻‍♀️a wizytę u polskiego lekarza mam na 25 wcześniej niestety nie ma wolnych terminów, dla tego się pytam czy może jakieś doświadczenia 🙂
 
Oczywiście że bym tak zrobiła ale problem w tym że mieszkam w wielkiej Brytanii a tu opieka medyczna jest trochę bardziej skomplikowana,
na te pytania zapytała się położna czy mam krwawienia jeżeli nie to wszystko ok 🤷🏻‍♀️a wizytę u polskiego lekarza mam na 25 wcześniej niestety nie ma wolnych terminów, dla tego się pytam czy może jakieś doświadczenia 🙂
Zadzwoń na 111 i opisz swoje objawy.
jak uznają, że musisz jechać to szpitala to nie będziesz czekała w kolejce.

Tez mieszkam w UK, jeśli chodzi o szpitale to dramat jest.
 
Oczywiście że bym tak zrobiła ale problem w tym że mieszkam w wielkiej Brytanii a tu opieka medyczna jest trochę bardziej skomplikowana,
na te pytania zapytała się położna czy mam krwawienia jeżeli nie to wszystko ok 🤷🏻‍♀️a wizytę u polskiego lekarza mam na 25 wcześniej niestety nie ma wolnych terminów, dla tego się pytam czy może jakieś doświadczenia 🙂

A przyszło ci do głowy, ze moze to jest jelitówka?
Tak na marginesie, w każdym szpitalu w UK jest walk in centre dla ciężarnych. Możesz tam zadzwonić, powiedzieć co ci jest i tam cie zbadają. Jeśli nic się z ciaza nie dzieje to nie będą na sile szukać. Stad pytanie położnej o krwawienie. Bo bóle brzucha, rożnego rodzaju, są do pewnego stopnia oczekiwane podczas ciazy. Rosnąca macica zaczyna wszystko uciskać, organy się przesuwają...to wszystko nie dzieje się od tak bez niczego. To może bolec.
 
reklama
A przyszło ci do głowy, ze moze to jest jelitówka?
Tak na marginesie, w każdym szpitalu w UK jest walk in centre dla ciężarnych. Możesz tam zadzwonić, powiedzieć co ci jest i tam cie zbadają. Jeśli nic się z ciaza nie dzieje to nie będą na sile szukać. Stad pytanie położnej o krwawienie. Bo bóle brzucha, rożnego rodzaju, są do pewnego stopnia oczekiwane podczas ciazy. Rosnąca macica zaczyna wszystko uciskać, organy się przesuwają...to wszystko nie dzieje się od tak bez niczego. To może bolec.
jelitówka to nie jest ponieważ nie ma żadnych innych objawów, biegunki,mdłości itd ale jak narazie jest lepiej więc poczekam na wizytę u polskiego lekarza i wszystko będzie jasne, a gdyby coś się działo to spróbuje trochę pododawać i może mnie przyjmą na kontrol.
 
Do góry