reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny ból podbrzusza.

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Jestem w 24 tygodniu ciąży. Od wcziraj ma samym dole czuje dziwne kłucie w brzuchu. Myślałam że to pęcherz moczowy może mam prodziebiony i to kłucie i częste oddawanie moczu jedt tym spowodowane.Dziś natomiast jak leżę czuje coś twardego bardziej pl lewej stronie wyczuwam jak jakiś kamień. Nie jest to ja całości tylko bardziej moja lew strona. Boję się bardzie i denerwuje od dziś nie wiem co to może być. Jak naciskam to czuje jak mnie boli albo kluje. Co to może być wg was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Byłam u lekarza. Pan i dokto
Może macica się stawia? Skurcz?
Pani doktor sprawdziła mój brzuch zbadala bez USG i powiedziała że to mogą to być pozostałości w jelicie i że tak tetaz będzie. Mówię jej że kluje mnie jak na podrzebienie pęcherza a ona na to że tak teraz będzie ze macica rośnie itd.powiedziała żeby wziac nospe.
Moim zdaniem to dziecko ułozyło się w taki sposób, że może uciskać jakiś narząd. A to co wyczuwasz może byc na główką lub dupcią :) Jeżeli jednak mocno Cię to niepokoi to idź do lekarza.
 
Moim zdaniem to dziecko ułozyło się w taki sposób, że może uciskać jakiś narząd. A to co wyczuwasz może byc na główką lub dupcią :) Jeżeli jednak mocno Cię to niepokoi to idź do lekarza.
Tylko że jak to naciskam to jest twarde jak piłka natomiast gdyby to było dziecko to zmienilo by pozycje a od wczoraj jest na wzgórku lonowym tak samo. Czuje jak kopie ale to miejsce jest nadal twarde i nie przesuwa się
 
Byłam u lekarza. Pan i dokto
Może macica się stawia? Skurcz?
Pani doktor sprawdziła mój brzuch zbadala bez USG i powiedziała że to mogą to być pozostałości w jelicie i że tak tetaz będzie. Mówię jej że kluje mnie jak na podrzebienie pęcherza a ona na to że tak teraz będzie ze macica rośnie itd.powiedziała żeby wziac nospe.
 
Byłam u lekarza. Pan i dokto
Może macica się stawia? Skurcz?
Pani doktor sprawdziła mój brzuch zbadala bez USG i powiedziała że to mogą to być pozostałości w jelicie i że tak tetaz będzie. Mówię jej że kluje mnie jak na podrzebienie pęcherza a ona na to że tak teraz będzie ze macica rośnie itd.powiedziała żeby wziac nospe.
 
Rozwiązanie
Do góry