reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny okres

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Cykle 28 dni okres ostatnio był 25 lipca trwał 6 dni.
Między 3 a 9 sierpnia kiedy były dni płodne (najbardziej płodny 8 z aplikacji) seks był codziennie bez zabezpieczenia. Po dniach płodnych czułam się źle dzień mógłby kończyć się o 16 byłam już padnięta kręciło mi się w głowie spuchły mi lekko stopy po paru dniach zaczęło cmic mnie podbrzusze i tak przez tydzień.. Narzeczony rzucił myśl o ciąży więc zaczęłam się przyglądać piersi bolące i wyszły na brodawkach żyły których nigdy nie miałam.. W dzień okresu cisza! 2 dni później czyli dziś 23 sierpnia lekkie plamienie jakby kawa z mlekiem miejscami trochę krwi.. Wkładka czysta w sumie tylko na papierze widać.. Dodam że temperatura ciągle podwyższona w odbycie dziś było 37.7. Testy robione negatywne.. Co o tym myślicie?!
 
reklama
Jeżeli nie zabezpieczaliście się podczas seksu, to jest taka możliwość. Nie, nie musisz mieć skierowania, a co do tego jak wyglądają teraz badania nie mam pojęcia
 
reklama
Jeżeli nie zabezpieczaliście się podczas seksu, to jest taka możliwość. Nie, nie musisz mieć skierowania, a co do tego jak wyglądają teraz badania nie mam pojęcia
Odstawiłam tabletki już jakiś czas temu i staramy się o kolejne dziecko.. Zobaczymy co to będzie napisałam z myślą że może ktoś miał podobną sytuację 🙈 dzięki ewelina ❤️
 
Do góry