reklama

dziwny tik u niemowlaka

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez zgadnij, 15 Luty 2009.

1. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

Moja córcia od wczoraj dziwnie potrząsa główka, wygląda to jak tik
    nerwowy nie zależny od niej macha głową na "nie nie".
    Co to może byc?, strasznie się martwię, bo to tak z dnia na dzień jakieś potrząsanie głową nie wiadomo skąd. Zdarzyło sie wam poc podobnego? Czy to objaw jakiejś choroby? Proszę o pomoc. :confused:

2. majkajamajka

majkajamajka Zaciekawiona BB

jeżeli maleńka przy tym łapie się za uszko to może ma zatkane przejdź się z tym do lekarza to zawsze jest najlepszy sposób.

3. reklama
  4. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

No wlasnie nie trze uszka, a moja wyobraznia niestety nie zna granic:/

5. majkajamajka

to idz do lekarza :) napewno jest to normalne zachowanie :) bo wiadomo, że dzieci już tak mają np. moja maleńka ciagle macha paluszkami w dloni obok glowki smoczka i uszka i poprostu tak ma :)

6. patikaz

patikaz Zaciekawiona BB

Moja tak kreci glowa gdy gra muzyka:) albo jak sie zz siostra wyglupia

7. majkajamajka

No widzisz może zaobserwuj u swojego maluszka w jakich momentach tak robi bo na pewno nie 24 godziny na dobę :)

8. patikaz

patikaz Zaciekawiona BB

Tak ja podobnie sadze, ze powinna najpierw zaobserwowac w jakich sytuacjach to robi, napewno to nic groznego, moze u kogos zauwazyla tak i powtarza, jesli mamusia czesto np mowi nie i kreci glowka to moze ona tez, dzieci lubi sie przeciwstawiac rodzicom i byc na nie :)

9. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

Jeśli się pojawiło tak nagle, to lepiej się temu porządnie przyjrzeć, albo wybrać do specjalisty. Zobacz, czy podczas takiego potrząsania Mała jest jakby nieobecna, co jej się dzieje z oczami, czy nimi jakoś dziwnie przewraca, ja to też jestem panikara, więc lepiej to skonsultowac.

10. reklama
  11. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

mój synek tak robił przed snem... wprost rzucał głowką na boki -> nie wiem czy macie cos takiego samego, ale nam lekarz powiedział, ze on wycisza sie tak przed spaniem... i ze to minie po jakims czasie... mineło po ok 2 m-cach...
    powodzenia!

12. e-stera

e-stera Fan(ka)

Mój potrząsa głowka jak sisuia :-)

Poleć forum