reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwny tik u niemowlaka

zgadnij

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Lipiec 2008
Postów
205
Miasto
londyn
Moja córcia od wczoraj dziwnie potrząsa główka, wygląda to jak tik
nerwowy nie zależny od niej macha głową na "nie nie".
Co to może byc?, strasznie się martwię, bo to tak z dnia na dzień jakieś potrząsanie głową nie wiadomo skąd. Zdarzyło sie wam poc podobnego? Czy to objaw jakiejś choroby? Proszę o pomoc. :confused:
 
reklama
jeżeli maleńka przy tym łapie się za uszko to może ma zatkane przejdź się z tym do lekarza to zawsze jest najlepszy sposób.
 
to idz do lekarza :) napewno jest to normalne zachowanie :) bo wiadomo, że dzieci już tak mają np. moja maleńka ciagle macha paluszkami w dloni obok glowki smoczka i uszka i poprostu tak ma :)
 
Tak ja podobnie sadze, ze powinna najpierw zaobserwowac w jakich sytuacjach to robi, napewno to nic groznego, moze u kogos zauwazyla tak i powtarza, jesli mamusia czesto np mowi nie i kreci glowka to moze ona tez, dzieci lubi sie przeciwstawiac rodzicom i byc na nie :)
 
Jeśli się pojawiło tak nagle, to lepiej się temu porządnie przyjrzeć, albo wybrać do specjalisty. Zobacz, czy podczas takiego potrząsania Mała jest jakby nieobecna, co jej się dzieje z oczami, czy nimi jakoś dziwnie przewraca, ja to też jestem panikara, więc lepiej to skonsultowac.
 
mój synek tak robił przed snem... wprost rzucał głowką na boki -> nie wiem czy macie cos takiego samego, ale nam lekarz powiedział, ze on wycisza sie tak przed spaniem... i ze to minie po jakims czasie... mineło po ok 2 m-cach...
powodzenia!
 
reklama
Do góry