reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwny tik u niemowlaka

Dzieki bardzo, tak sie sklada, ze czesto jestesmy w bialym, wiec postaram sie zajechac. Ta moja doktorka tez dobra jest, w koncu pani ordynator, ale jak widac ludzi niezbyt szanuje
 
reklama
Moja córeka ma to samo.Ze trzy tygodnie temu tak zaczęła.Najpierw tez sie wystraszylam,ale zauwazylam, ze zawsze sie przy tym smieje i robi tak jak ma dobry humor.Tak jakby sie wygłupiała.I to tak strasznie szybko potrząsa tą głową.Ale powiem Ci,że przez ostatnie dni juz tego nie robiła.Chyba przeszło jej.
 
No ja juz po wizycie, lekarka nie zwrocila na to uwagi, powiedziala tylko, ze sie nauczyla wiec robi za to innych ciekawych rzeczy sie dowiedzialam , ale to juz inny watek:) dzieki jeszcze raz za pomoc
 
witam wszystkie mamy.

Moja Maja (8,5 miesiaca) też potrząsa główką. Ma taki tik od dłuższego czasu i nie wiemy co sie dzieję. Przeważnie potrząsa główką podczas karmienia i po. CZsaem mam wrażenie, zapatruje się gdzieś na jakieś 15 - 20 sekund i wraca... Już przedyskutowałam to z koleżanką, której koleżanka to przerabiała z dzieckiem padaczkowym. Pediatra powiedziała, że nie ma się czym martwić, się niepokoję... Ale czuję, że neurolog jest nie do uniknięcia..
Co mówili Wasi lekarze??

Pozdrawiam
 
Musisz pójść do neurologa tam zrobią badania aby wykluczyć epilepsje. dobrze by było jakbyś nagrała to na kamerę i pokazała lekarzowi. Ta padaczka to się nie przejmuj bo na pewno usłyszysz albo wyczytasz ,że takie zapatrywania są objawem także u dzieci z autyzmem.jak już wcześniej pisałam tu moja przyjaciółki syn miał zaburzenia sensoryczne a niedawno jeszcze innej koleżanki dzieciątko tez tak miało i neurolog stwierdził, że matka za bardzo bujała.
Tu masz link do fajnego forum na którym jest przemiła Pani psycholog możesz do niej napisać na gg albo zadać pytanie na forum
iB::Wątek::podstawy SI, czyli układ przedsionkowy i inne
 
Moja córcia od wczoraj dziwnie potrząsa główka, wygląda to jak tik
nerwowy nie zależny od niej macha głową na "nie nie".
Co to może byc?, strasznie się martwię, bo to tak z dnia na dzień jakieś potrząsanie głową nie wiadomo skąd. Zdarzyło sie wam poc podobnego? Czy to objaw jakiejś choroby? Proszę o pomoc. :confused:
Cześć, jak się skończyła sprawa tego potrząsania główką? Moja 5-miesięczna córeczka też tak robi. Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
reklama
Hmm...mój synek też tak robi, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, zeby się tym martwić:eek: Przecież dzieci tak robią...Naśladują po prostu. Staś też robi "nie, nie" i świetnie się przy tym bawi, poza tym powtarza ten gest za mną i jak mówię zrób "nie,nie", to robi...Nie przesadzacie trochę?
Też zaczęło się to koło 5 miesięcy, teraz już rzadko, bo robi mnóstwo innych równie dziwnych rzeczy:-)
 
Do góry