reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w kupie niemowlaka

Marta0909

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Grudzień 2021
Postów
52
Cześć ! Czy któraś mama jest bądź była w podobnej sytuacji i mogalabym nakierować co dalej. Moj synek ma prawie 4 mies. Jestemy od 6 tyg na bebilonie pepti seneo przez skaze białkowa.. Zmiany mleka mm itp powodowały zaparcia u małego. Pediatra nas uspokajała i mówiła, ze zanim bebilon pepti zacznie działać musi minąć trochę czasu aby te białko się całkowicie usunęło z organizmu. Ogolnie od jakiegoś czasu wydawać by się mogło, ze wychodzimy na prosta aż do teraz. Trzy dni temu pojawiły się 3 kupki dość płynne ( u naszego syna 3 kupy to już coś nadzwyczajnego) zachowanie było takie same jak zawsze uśmiechnięty i pogodny, na drugi dzień tez były to 3 kupy ale z duża ilością śluzu. Zadzownilam do przychodni usłyszałam, ze 3 kupy jest ok i żebym nie przyjaezdzala bo tu dużo dzieci chorych jest w poczekalni i bez sensu. Ale dziś pojawiło się ich 5… nadal ze śluzem. Temperatura jest dobra. Zachowanie tez nadal bez zmian ale martwi mnie ilość i ten śluz.. przecież synek nie ma kontaktu z białkiem mleka krowiego, nie rozszerzam mu diety.. jutro zadzownie jeszcze raz .. ale coś czuje ze noc będę miała nieprzespana bo się tym wszytskim stresuje .. 😔 miał ktoś podobną sytuacje z tym mlekiem i śluzem w kupce ? 😔
 
reklama
Córka na pepti od 3mż. Nigdy nie miała śluzu w kupie na tym mleku. Tzn miała jak byłam kp i w 5mż zaraziła się salmonellą i do tej pory jest nosicielem, więc ten śluz jest obecny.
Ja bym jeszcze zaczekała i obserwowała skoro nie ma nitek krwi i dziecko zachowuje się normalnie.
 
Córka na pepti od 3mż. Nigdy nie miała śluzu w kupie na tym mleku. Tzn miała jak byłam kp i w 5mż zaraziła się salmonellą i do tej pory jest nosicielem, więc ten śluz jest obecny.
Ja bym jeszcze zaczekała i obserwowała skoro nie ma nitek krwi i dziecko zachowuje się normalnie.
dziękuje bardzo za odpowiedz !☺️
 
Teraz jest dużo jelitówek i innych wirusów, może tak lekko przechodzi jakiś ( córka kiedyś w żłobku złapała jelitówkę - raz wymoitowała pół wieczoru, kolejna jelitówka po ok.2 tygodniach objawiła się u niej chyba 3 wymiotami, ostatnia kolejne 3 tygodnie później 1 wymiotem - i na pewno to wszytsko to była jelitówka, bo za kazdym razem ja umierałam 3 dni na kanapie ;/ ).
 
Teraz jest dużo jelitówek i innych wirusów, może tak lekko przechodzi jakiś ( córka kiedyś w żłobku złapała jelitówkę - raz wymoitowała pół wieczoru, kolejna jelitówka po ok.2 tygodniach objawiła się u niej chyba 3 wymiotami, ostatnia kolejne 3 tygodnie później 1 wymiotem - i na pewno to wszytsko to była jelitówka, bo za kazdym razem ja umierałam 3 dni na kanapie ;/ ).
 
Teraz jest dużo jelitówek i innych wirusów, może tak lekko przechodzi jakiś ( córka kiedyś w żłobku złapała jelitówkę - raz wymoitowała pół wieczoru, kolejna jelitówka po ok.2 tygodniach objawiła się u niej chyba 3 wymiotami, ostatnia kolejne 3 tygodnie później 1 wymiotem - i na pewno to wszytsko to była jelitówka, bo za kazdym razem ja umierałam 3 dni na kanapie ;/ ).
Uzbroiłam sie w razie w w elektrolity dla niemowląt. Obserwuje bacznie czy nie ma oznak odwodnienia ale na dobra sprawę nie wiem jak mógłby sie odwodnić bo oprócz tych 5 kup to nie ulewa więcej niż zwykle je chętnie. Wiec mam nadzieje, ze to przejdzie bo nie mam pojęcia co robić 🥺 muszę nadal obserwac co będzie sie działo.. najgorsze, ze to wsyztsko dzieje sie przed świetami 🥲😔😔😔
 
Uzbroiłam sie w razie w w elektrolity dla niemowląt. Obserwuje bacznie czy nie ma oznak odwodnienia ale na dobra sprawę nie wiem jak mógłby sie odwodnić bo oprócz tych 5 kup to nie ulewa więcej niż zwykle je chętnie. Wiec mam nadzieje, ze to przejdzie bo nie mam pojęcia co robić 🥺 muszę nadal obserwac co będzie sie działo.. najgorsze, ze to wsyztsko dzieje sie przed świetami 🥲😔😔😔
A może jakiś probiotyk dać synkowi ?
 
Uzbroiłam sie w razie w w elektrolity dla niemowląt. Obserwuje bacznie czy nie ma oznak odwodnienia ale na dobra sprawę nie wiem jak mógłby sie odwodnić bo oprócz tych 5 kup to nie ulewa więcej niż zwykle je chętnie. Wiec mam nadzieje, ze to przejdzie bo nie mam pojęcia co robić 🥺 muszę nadal obserwac co będzie sie działo.. najgorsze, ze to wsyztsko dzieje sie przed świetami 🥲😔😔😔
Przez 5 kup sie nie odwodni. Tym bardziej, że je normalnie.
 
reklama
Uzbroiłam sie w razie w w elektrolity dla niemowląt. Obserwuje bacznie czy nie ma oznak odwodnienia ale na dobra sprawę nie wiem jak mógłby sie odwodnić bo oprócz tych 5 kup to nie ulewa więcej niż zwykle je chętnie. Wiec mam nadzieje, ze to przejdzie bo nie mam pojęcia co robić 🥺 muszę nadal obserwac co będzie sie działo.. najgorsze, ze to wsyztsko dzieje sie przed świetami 🥲😔😔😔
I nt. odwodnienia to akurat coś wiem bo przez to trafiłam z córką do szpitala.
 
Do góry