reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik testu ciążowego

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2022
Postów
7
Staramy się z mężem o ciążę. Dzisiaj rano na 2 dni przed spodziewaną miesiączką (cykle 26dniowe) zrobiłam test ciążowy. Widać jakaś cienką linię. Co sądzicie? Może to być bardzo wczesna ciąża?
 

Załączniki

  • IMG_20220630_150502.jpg
    IMG_20220630_150502.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 376
reklama
Ale beta tez już sporo kosztuje. Zależy od miasta ale u mnie chyba 55. Test możesz zrobić ale wzięłabym strumieniowego pinka. Ja jednego dnia miałam taka cienka kreskę ze mój jej nie widział, a drugiego beta dopiero 47
 
Ale beta tez już sporo kosztuje. Zależy od miasta ale u mnie chyba 55. Test możesz zrobić ale wzięłabym strumieniowego pinka. Ja jednego dnia miałam taka cienka kreskę ze mój jej nie widział, a drugiego beta dopiero 47
prawie nigdy nie kończy się na jednym teście, a betę zrobimy raz i wszystko wiemy. Wiadomo, trzeva powtórzyć, żeby zbadać przyrost dla swojej spokojnej głowy, ale nie trzeba.
ale zrób rano betę zamiast test i będziesz na 100% wiedzieć. Beta jest pewna a test tez może wyjść niejednoznaczny.
popieram :) ✌🏻
 
Zrobię jutro z rana test strumieniowy z pinka i zrobię betę. Ostatnią ciążę straciłam. Pozytywny wynik testu miałam dopiero po 3 dniach od spodziewanej miesiączki i kreska była blada.. Od dwóch dni jestem strasznie senna.. Może coś ten test wykrywa..
 
Zrobię jutro z rana test strumieniowy z pinka i zrobię betę. Ostatnią ciążę straciłam. Pozytywny wynik testu miałam dopiero po 3 dniach od spodziewanej miesiączki i kreska była blada.. Od dwóch dni jestem strasznie senna.. Może coś ten test wykrywa..
bo wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i kiedy doszło do zagneizdzenia. Płytkowe pinki lubią płatać figle, strumieniowy pokaże ciąże jeśli jest bez żadnych cieni. Trzymam kciuki, abyś zobaczyła oczekiwany wynik 😗😗😗
 
reklama
Do góry