reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

dzwięku suszarki - usypianie dziecka

Przeczytałam na innym forum że mamy używają dzwięku włączonej suszarki przy usypianiu bobasa. co o tym myślicie? któras z Was sprawdzala?

znalazlam aukcje na allegro z nagraniem suszarki i odkurzacza i zastanawiam sie nad kupnem

bede wdzięczna za wszelkie uwagi

Pozdrawiam

reklama

ptysia0

mamuśka
Suszarka super się sprawdziła do czasu - dziś mój syn ma 8 miesięcy i nadal bez suszarki nie ruszymy do spania. Wszystko by było super gdyby nie rachunki za prąd. Ale na płycie może się sprawdzic - podeślij link do allegro :)

super ten link! chyba tez musze licytowac, moja mala (juz 6 miesiecy:))) - tak jak u pysi - bez dzwieku odkurzacza lub suszarki w ogole nie mysli o tym zeby sie zasnac:)

Ta suszarka naprawde dziala? bo zawsze uwazalam ze to takie "urban legend", ale skoro mowicie ze u waszych dzieci skuteczne to ja dzisiaj sproboje z moim patryczkiem:) jesli tak to moze tez skusze sie na ta plyte.
poza tym widze ze na niej nie tylko suszarka jest ale tez dzwieki relaksacyjne - to jak nie malemu to moze mi sie przyda:)
Czekam na wasze opinie co do plytki!

Miasto
okolice mielca

kasia.883

Fanka BB :)
Miasto
Burgdorf

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Miasto
Warszawa
Przeczytałam na innym forum że mamy używają dzwięku włączonej suszarki przy usypianiu bobasa. co o tym myślicie? któras z Was sprawdzala?

znalazlam aukcje na allegro z nagraniem suszarki i odkurzacza i zastanawiam sie nad kupnem

bede wdzięczna za wszelkie uwagi

Pozdrawiam

Ten dźwięk suszarki to gdzies w necie mozna na mp3 znaleźć ktoś kiedyś tu wstawiał linka na jakiś wątek

reklama
Do góry