reklama

dzwięku suszarki - usypianie dziecka

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez kasia_nowacka, 8 Lipiec 2009.

1. kasia_nowacka

kasia_nowacka Początkująca w BB

Przeczytałam na innym forum że mamy używają dzwięku włączonej suszarki przy usypianiu bobasa. co o tym myślicie? któras z Was sprawdzala?

znalazlam aukcje na allegro z nagraniem suszarki i odkurzacza i zastanawiam sie nad kupnem

bede wdzięczna za wszelkie uwagi

Pozdrawiam

2. ptysia0

ptysia0 mamuśka

Suszarka super się sprawdziła do czasu - dziś mój syn ma 8 miesięcy i nadal bez suszarki nie ruszymy do spania. Wszystko by było super gdyby nie rachunki za prąd. Ale na płycie może się sprawdzic - podeślij link do allegro :)

3. reklama
  4. kasia_nowacka

kasia_nowacka Początkująca w BB

5. joanna_giza

joanna_giza Początkująca w BB

super ten link! chyba tez musze licytowac, moja mala (juz 6 miesiecy:))) - tak jak u pysi - bez dzwieku odkurzacza lub suszarki w ogole nie mysli o tym zeby sie zasnac:)

6. ania_warecka

ania_warecka Początkująca w BB

Ta suszarka naprawde dziala? bo zawsze uwazalam ze to takie "urban legend", ale skoro mowicie ze u waszych dzieci skuteczne to ja dzisiaj sproboje z moim patryczkiem:) jesli tak to moze tez skusze sie na ta plyte.
    poza tym widze ze na niej nie tylko suszarka jest ale tez dzwieki relaksacyjne - to jak nie malemu to moze mi sie przyda:)
    Czekam na wasze opinie co do plytki!

7. ptysia0

ptysia0 mamuśka

Ja też już zakupiłam płytę - ciekawe jaki będzie efekt :) Mam nadzieję na niższe rachunki za prąd :)

8. malgosia.79.79

malgosia.79.79 Początkująca w BB

9. kasia.883

kasia.883 Fanka BB :)

10. reklama
  11. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Ten dźwięk suszarki to gdzies w necie mozna na mp3 znaleźć ktoś kiedyś tu wstawiał linka na jakiś wątek

12. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Moja starsza córka panicznie się boi dźwięku suszarki :no: ma tak od zawsze :sorry2:

Poleć forum